Catering okolicznościowy Mońki

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Mońki.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to napisz do nas!

Nie obsługujemy kameralnych przyjęć. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę do Mońki

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Mońkach z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Mońki. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Mońkach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Mońki

Profesjonalny catering urodzinowy Mońki

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Mońki także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Mońki to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Mońki

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)