Catering okolicznościowy Mońki

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Mońki.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Mońki

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie wydarzenia jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Mońkach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Mońki. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Mońkach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Mońki

Sprawdzony catering urodzinowy Mońki

Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Mońki także. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Mońki to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Mońki

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)