Catering okolicznościowy Nadarzyn

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Nadarzyna.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Nadarzyna

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Nadarzynie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Nadarzyn. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Nadarzynie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Nadarzyn

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Nadarzyn

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Nadarzyna zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Nadarzyn to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Nadarzyn

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)