Catering okolicznościowy Łowicz

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Łowicza.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Łowicza

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Łowiczu z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Łowicz. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Łowiczu.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Łowicz

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Łowicz

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Łowicza również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Łowicz to zdecydowanie najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Łowicz

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Wybierając współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)