Catering okolicznościowy Dywity

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Dywit.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Dywit

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Dywitach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Dywity. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Dywitach.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Dywity

Sprawdzony catering urodzinowy Dywity

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Dywit także. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Dywity to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Dywity

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)