Catering okolicznościowy Krotoszyn

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Krotoszyna.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy kameralnych imprez. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa eventu? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Krotoszyna

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Krotoszynie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Krotoszyn. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Krotoszynie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Krotoszyn

Sprawdzony catering urodzinowy Krotoszyn

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Krotoszyna także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Krotoszyn to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Krotoszyn

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)