Catering okolicznościowy Jabłonna

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Jabłonny.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Jabłonny

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Jabłonnej z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Jabłonna. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Jabłonnej.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Jabłonna

Najlepszy catering urodzinowy Jabłonna

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Jabłonny zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Jabłonna to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Jabłonna

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)