Catering okolicznościowy Dąbrowa Tarnowska

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Dąbrowy Tarnowskiej.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy kameralnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Dąbrowy Tarnowskiej

Grupa Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Dąbrowie Tarnowskiej z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Dąbrowa Tarnowska. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Dąbrowie Tarnowskiej.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Dąbrowa Tarnowska

Najlepszy catering urodzinowy Dąbrowa Tarnowska

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Dąbrowy Tarnowskiej także. Dopasujemy wszystko do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Dąbrowa Tarnowska to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Dąbrowa Tarnowska

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)