Catering okolicznościowy Chełmek

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Chełmku.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Chełmku

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Chełmku z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Chełmek. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Chełmku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Chełmek

Sprawdzony catering urodzinowy Chełmek

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Chełmku także. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Chełmek to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Chełmek

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)