Strona główna
»
WARSZTATY INTEGRUJĄCE

WARSZTATY INTEGRUJĄCE

 

Jako bezpośredni realizator ponad 70 rodzajów imprez tematycznych i lider w tej branży, posiadamy wyjątkowo bogate zaplecze sceniczno, scenograficzno, charakteryzatorskie, pozwalające nam zrealizować dla Państwa wyjątkowe warsztaty tematyczne.
 
 

Warsztaty azjatyckie

Poznaj tajniki Thai – Chi, przymierz prawdziwe kimono lub zbroję samuraja, zwiń rolkę wyjątkowego sushi lub napisz swoje japońskie imię na karcie papirusu. Pewnie nie jedno już widziałeś ale czy strzelałeś z 2,5m japońskiego łuku? Czy przymierzałeś kostium lwa chińskiego lub próbowałeś jak nasze gejsze chodzić na 20 cm koturnach?
 
 
 

Warsztaty cygańskie

Przymierz oryginalne kostiumy Romów, zobacz czym jest flamenco, skosztuj wyjątkowych cygańskich przysmaków, oszukaj gracza w trzy kubki i poznaj tajniki magiczne, a jeśli masz odwagę to zapraszamy Cię do profesjonalnej astrolog, która opowie Ci o tym kim jesteś a może i dowiesz się co cię czeka?
 
 

Warsztaty bawarskie

Razem z nami otwórz oryginalną beczkę z piwem wykrzykując “O zapft is”, zagraj na wyjątkowym 3,5m rogu alpejskim, zobacz czy łatwo jest walczyć na worki z sianem, skosztuj 10 rodzajów bawarskich piw i weź udział w bawarskich konkursach i zabawach.
 
 

Warsztaty filmowe

Stwórz swój niepowtarzalny film, wykorzystaj nasze kostiumy i charakteryzatorów, nakręć najlepszy teledysk z naszymi choreografami a potem? weź udział w wyjątkowej wieczornej gali, podczas której Ty i uczestnicy imprezy wybiorą najlepszy film, aktorów czy najlepszy teledysk. Będzie bardzo wesoło i kreatywnie.
 

 

Warsztaty kulinarne

Jako nieliczni potrafimy w sali konferencyjnej przygotować prawdziwe zaplecze kuchenne, jesteśmy samowystarczalni, przywozimy sprzęt gastronomiczny i produkty a Ty wraz ze swoją ekipą bierzesz się za przygotowywanie obiadu lub kolacji. Uczestnicy są dzieleni na poszczególne ekipy, które przygotowują: zakąską, zupę, drugie danie czy deser.
 
Wszystko to z wykorzystaniem prawdziwych gastronomicznych urządzeń i pod okiem wykwalifikowanych kucharzy i szefów kuchni. Gotowanie jest teraz w modzie więc czemu razem czegoś nie przygotujecie?
 
 
 

Warsztaty Modowe

 
 

Warsztaty Góralskie

 

Warsztaty yogi i samomasażu

Idealne zajęcie dla grupy, która chce odpocząć, a która ma wolny czas np. pomiędzy śniadaniem a obiadem. Zobacz jak dbać o swoje ciało bez wysiłku, jak rozmasować sztywniejący kark, czy ciało po długiej podróży, poznaj proste techniki, które pomogą Tobie i Twoim współpracownikom w życiu codziennym. Zapraszamy na przyjemne i bardzo wyjątkowe warsztaty.
 
 
Poznaj całą gamę innych zajęć warsztatowych wypełniających czas dla uczestników Twojej konferencji czy imprezy integracyjnej. Pamiętaj, że zawsze możesz dać swoim Gościom wybór gdzie i z jakich atrakcji chcieliby skorzystać, a my zapewnimy wszytko aby czas płynął miło i pożytecznie.
 

 

 

Co nowego?


 IMPREZA INTEGRACYJNA - NOWE POMYSŁY
 

 
 NOWA REALIZACJA MOULIN ROUGE
 
 
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0414 s
MEM: 2.09 MB
SQL: 40