Strona główna
»
URZĄDZENIA I ATRAKCJE

URZĄDZENIA I ATRAKCJE

 

Poniżej przedstawiamy Państwu tylko kilka wybranych atrakcji i urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 120 różnorodnych aktywnych atrakcji integracyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. 

 

Wspinanie się na skrzynki

 

Jeden z zawodników za pomocą układanych pod sobą skrzynek musi zbudować jak największą wieżę, oczywiście w tych zmaganiach wspinającemu pomaga cała drużyna, która musi mu podawać skrzynki na coraz to wyższy poziom. Całość atrakcji jest zabezpieczona odpowiednim sprzętem alpinistycznym, a nad bezpieczeństwem czuwa dwóch instruktorów wspinaczki.

 

Techniki i przeprawy linowe

 

Tyrolka, mosty linowe, przejścia i zadania na linach, wspinaczka, przeprawy przez rzeki i wąwozy to wszystko przygotowane przez specjalistów, którzy zadbają o doskonałą zabawę i bezpieczeństwo.

 

SUMO

 

Zawodnicy ubierani są w specjalne wielkie piankowe kostiumy oraz ochraniacze. Całość drużynowych lub indywidualnych zmagań przeprowadzana jest na specjalnej macie.

 

Ring bokserski

 

dmuchany ring i wielkie piankowe rękawice to wyzwanie dla profesjonalistów, a co na to uczestnicy naszych imprez? Zobaczcie sami.

 

Gigantyczne piłkarzyki

 

Wspaniała zabawa i drużynowe zmagania piłkarskie na wesoło. Na specjalnym dmuchanym boisku przeprowadzane są prawdziwe piłkarskie rozgrywki. Utrudnieniem jednak okazują się ręce, które przymocowane do poprzecznych belek nieco utrudniają poruszanie się zawodników.

 

Zorbing

 

To 3,5m kula dmuchana, za której "sterami" mogą jednocześnie zasiąść dwie osoby. Zabawa polega na jak najszybszym przetoczeniu kuli na odpowiedni dystans lub pokonaniu specjalnego slalomu. Oczywiście siłą napędową kuli jest zespołowa praca całej drużyny.

 

Ścianka wspinaczkowa

 

Ponad 8 m. dmuchana ścianka wspinaczkowa z 4 torami różniącymi się stopniem trudności. Profesjonalne zabezpieczenie alpinistyczne oraz opieka instruktorów gwarantują wspaniałą i bezpieczną zabawę.

 

Stanowiska łucznicze

 

posiadamy profesjonalne łuki: krymsko-tatarskie, angielskie, indiańskie, łuki sportowe z celownikiem, łuki bloczkowe oraz łuki dla osób leworęcznych. Zapewniamy wiele stanowisk łuczniczych jednocześnie, zawsze dbając o odpowiednie zabezpieczenie terenu.

 

Stanowiska strzeleckie

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy wiatrówki z celownikiem optycznym lub z tradycyjnym. Wiatrówki maja także różne sposoby naciągu: boczny, dolny lub na zasadzie lufy łamanej. Możemy zorganizować turniej drużynowy jednocześnie do 6 tarcz. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwają instruktor i sądzie strzelectwa sportowego.

 

Panitball

 

Profesjonalne kombinezony, najlepsze markery, maski, gogle, rękawice, pozoracja warunków na poligonie: petardy, świece dymne, zawodowi instruktorzy, wiele scenariuszy rozgrywek, profesjonalny poligon do paintball.

 

Tyrolka, mosty linowe, przejścia i zadania na linach, wspinaczka, przeprawy przez rzeki i wąwozy to wszystko przygotowane przez specjalistów, którzy zadbają o doskonałą zabawę i bezpieczeństwo.

Night Paintball


Nocna przygoda paintballowa, światło z flar spadających na pole bitwy, walczące drużyny oznaczone są świecącymi w ciemnościach pałkami fluorescencyjnymi, dodatkowo efekt potęgują światła stroboskopowe i oprawa akustyczna.


Accustic Paintball - Nowość


Niespotykana oprawa akustyczna rozgrywek paintballowych. Na polu bitwy lub na wyznaczonym terenie leśnym rozstawiane są kolumny o łącznej mocy ponad 1200 Watt. Operator akustyki odtwarza niesamowicie realistyczne dźwięki z prawdziwego pola walki: strzały wybuchy, serie z karabinów maszynowych, nawoływania, komunikaty wojskowe alerty tworzą niesamowitą oprawę akustyczną podkręcając adrenalinę uczestników na najwyższy poziom - sprawdź jak organizujemy paintball XX w.

  • 200 kul
  • kombinezon
  • zabezpieczenie terenu
  • flary i petardy
  • obsługa instruktorów
  • różne scenariusze rozgrywek
  • kulka - najlepsza jakość

 

Wykrywacze metali

 

Poszukujemy metalowych przedmiotów, monet lub upominków, to wszystko na specjalnie przygotowanym terenie. Organizujemy rywalizacje indywidualne i drużynowe.

 

Quady

 

Przejazdy po specjalnym torze, zręcznościowe i przejazdy z zamkniętymi oczami to tylko kilka przykładów drużynowej i indywidualnej rywalizacji. Organizujemy wyprawy oraz przejazdy w terenie.

 

 

Co nowego?


 IMPREZA INTEGRACYJNA - NOWE POMYSŁY
 

 
 NOWA REALIZACJA MOULIN ROUGE
 
 
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0532 s
MEM: 2.11 MB
SQL: 54