Obsługa techniczna imprez Gdańsk

Szukasz wsparcia w zaplanowaniu imprezy w Gdańsku? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego przedsięwzięcia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Gdańsku

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w organizacji imprez

Nagłośnienie Gdańsk

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i zespołów muzycznych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują wyjątkowe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to następny istotny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, również w trakcie imprezy.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Gdańsk

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą imprez w Gdańsku i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Gdańska

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić istotne informacje.

Sprawdź nasze usługi