Obsługa techniczna imprez Dąbrówka

Szukasz wsparcia w organizacji wydarzenia w Dąbrówce? Chcesz wynająć najwyższej jakości sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Dąbrówce

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w organizacji eventów

Nagłośnienie Dąbrówka

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i ekip wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe produkcje i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania konferencji.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Dąbrówka

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Dąbrówce i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego w Dąbrówce

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, wielkość i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Zobacz naszą ofertę