Obsługa techniczna imprez Bielany Wrocławskie

Szukasz pomocy w zaplanowaniu wydarzenia w Bielanach Wrocławskich? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Bielanach Wrocławskich

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Bielany Wrocławskie

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, uczestników i zespołów muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe produkcje i efektowne show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego koncertu!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to następny ważny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w trakcie konferencji.

Wynajem ekranów LED Bielany Wrocławskie

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w Bielanach Wrocławskich i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Bielan Wrocławskich

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

Sprawdź nasze usługi