Strona główna
»
TEAMBUILDING

TEAMBUILDING

Teambuilding

- czyli jak stworzyć zgrany zespół.

Nasze programy teambuildingowe są wybierane przez ekspertów w tej dziedzinie i ludzi, którzy widzieli już bardzo wiele i sami zorganizowali tysiące imprez - kto to?

  • Dyrektorzy i managerowie prestiżowych hoteli w naszym kraju, którzy właśnie z nami organizują imprezy dla swojej kadry pracowników.
  • Właściciele i managerowie agencji eventowych z całego kraju, którzy dla swoich klientów wybierają tylko sprawdzonych i najlepszych partnerów.
  • Dyrektorzy oraz managerowie działów HR, którzy dbają o merytorykę i realizację założonych celów w korporacjach i firmach wielopłaszczyznowych socjologicznie.

Pracujemy dla Ciebie zawsze gwarantując najwyższą jakość realizacji.

Hevent od lat tworzy dla swoich Klientów szereg różnorodnych programów teambuildingowych zawsze dbając o ich oryginalność, jakość i dopracowanie szczegółów.

Dzięki kreatywności naszego zespołu tworzymy scenariusze integracyjne, które cechują się wysokim wskaźnikiem interpersonalnym dając naszym Klientom nie tylko rozrywkę ale także gotowy produkt integracyjny, dzięki któremu uczestnicy imprezy zbliżają się emocjonalnie i intelektualnie do siebie nawet nie odczuwając tego bezpośrednio.
 
Nasze motto: “Quady i paintball to rozrywka ale to nie integracja”. 

 

Co nowego?


 IMPREZA INTEGRACYJNA - NOWE POMYSŁY
 

 
 NOWA REALIZACJA MOULIN ROUGE
 
 
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.1021 s
MEM: 2.06 MB
SQL: 21