Strona główna
»
Premiery Samochodów

Premiery Samochodów

 

Szanowni państwo Grupa Hevent to kompleksowy, kreatywny i bezpośredni realizator tak prestiżowych wydarzeń jak premiery samochodowe, dni otwarte salonów, gali z okazji otwarć salonów, serwisów, imprezy i pokazy dla Klientów.
 
Najwyższa jakość wykonania, kreatywna aranżacja przestrzeni salonu samochodowego, lub serwisu, dopasowana technika i multimedia, wyjątkowy catering, zapewnienie pokazów, atrakcji, hostess oraz wszelkich elementów niezbędnych przy realizacji tego typu wydarzeń.
 
Zaufali nam m.inn: Volvo, Mitsubishi, Scania, Honda, Toyota, Renault, Mercedes.
 
Zapraszamy do rozmów.
 

Premiera Mitsubishi Outlander

 

Premiera Volvo XC90

 

Pozostałe Wydarzenia

 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0402 s
MEM: 2.06 MB
SQL: 27