Organizacja urodzin Woźniki

Czekamy cały rok na ten jeden dzień – nasze urodziny i pragniemy aby impreza była wspaniała nie tylko dla nas ale również naszych gości. Chcesz czegoś więcej niż standardowa posiadówka w domu z przyjaciółmi – zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie urodzinowe które na długi czas pozostanie w Twojej pamięci. Pewnie wolisz tego dnia skupić się na przyjęciu i dobrej zabawie zamiast martwić się o wszystkie elementy urodzin. Dobra impreza musi mieć zapewnione smaczne jedzenie, ciekawego DJ lub prowadzącego abyś Ty nie musiał zabawiać swoich gości. To przecież Twój dzień i Ty jako jubilant chcesz czuć się wspaniale, dlatego powierz organizację urodzin profesjonalistom.

Pomysły na imprezę urodzinową

Wbrew pozorom najgorsze są te podstawowe pytania: jak i gdzie zorganizować urodziny: w klubie, w restauracji czy w domu? Zaprosić najbliższych znajomych czy zorganizować huczną zabawę w klubie? Jakie menu zaproponować lub jaki catering wybrać? Czy chcę alkohol na przyjęciu z dziećmi? Organizacja udanego przyjęcia to ogromne wyzwanie. Szczególnie kiedy obchodzimy ważne urodziny np 30-ste lub 18 – to szczególnie ważna dla nas data. Mimo to nawet najlepszy lokal lub restauracja nie uratują naszej imprezy jeżeli nie ma motywu przewodniego, pomysłu. Niestety, aby zaszokować gości typowa impreza w lokalu z muzyką to za mało zwłaszcza gdy chcemy zaprosić rodziny i ich dzieci. Maluchy bez dostatecznej ilości atrakcji będą znudzone i mogą stać się uciążliwe. Jeśli wiemy już gdzie będą zorganizowane urodziny możemy wybrać repertuar urodzin.

 

Restauracje na urodziny czy inne „formalne” sale mają prostą regułę – im większa tym lepiej. Umożliwia nam wybór ciekawego oświetlenia oraz wybór zabawy. Zwłaszcza jeżeli chcesz bawić się w większym gronie. Możemy zaoferować scenariusz imprezy i własnego barmana dla gości. Oferty przedstawiamy telefonicznie, przez e mail a może nasza strona internetowa Cię zainspiruje? Jeśli masz już gotowy pomysł to świetnie, to Ty masz jako solenizant musisz czuć się wyjątkowo. Możemy zrealizować każdy – nawet najbardziej szalony pomysł 🙂 Przed wybraniem miejsca zachęcamy do kontaktu z nami – opierając na naszym doświadczeniu sugerujemy czy wybrana oferta lokalu jest faktycznie atrakcyjna cenowo, ustalimy idealny termin oraz wszystkie szczegóły na przestrzeni kilku dni. W kwestii organizacji postaramy się oszczędzić Ci formalności, papierologii, spotkań itp..

Urodziny w domu jeżeli chcesz wyprawić party dla małej liczby osób, śmiało możesz to zrobić w swoim mieszkaniu. Takie przyjęcia mają swój urok i klimat zwłaszcza dla starszych członków rodzin – z pewnością docenią tę formę zabawy. Zapewniamy całą aranżację muzyczną oraz co najważniejsze – sprawdzony catering, który dowozie smaczne zestawy pod wskazany adres. To duże ułatwienie dla solenizanta bo zamiast od rana martwić się posiłkami może się wyspać i przygotować do imprezy. Jeżeli Twój dom ma taras i duży ogród to dodatkowy dodatek! Lampiony, światełka na zewnątrz czy puszczanie balonów nada ciekawy charakter imprezie i sprawi uśmiech na buzi wielu gości – szczególnie dzieci. Co jeszcze możemy zaproponować w ramach imprezy organizowanej w domu? Jeżeli impreza jest organizowana w okresie przyjemnych nocy możemy przenieść ją na zewnątrz – do ogrodu. Stawiamy namioty, meble ogrodowe i specjalne stoisko z posiłkami dla gości. Po ciekawych zabawach goście mogą iść do strefy chilloutowej czyli leżaków ustawionych w pięknej świetlnej oprawie. A Ty ciesz się wyjątkową domówką!

Jak widzisz jest wiele pomysłów na świetne urodziny w Woźnikach! Wspominaliśmy o barze z drinkami? Czekamy na Twój telefon 🙂

Poznaj szczegóły

Kolejną alternatywa do posiadówki są urodziny tematyczne – efekt „wow” gwarantowany!

Zorganizowaliśmy sporo imprez tematycznych, w różnych miastach a Woźniki jest nam dobrze znane! Może przedstawimy klasyk czyli impreza w stylu James Bond – idealna propozycja na przyjęcie dla mężczyzny! Nieważne czy impreza jest prowadzona dla 300 czy 15 osób zapewniamy atrakcje na każde warunki i budżet. Wiele osób ceni, że podczas wieczoru wręczamy jubilatowi lub jubilatce stosowny oryginalny tematyczny prezent od całej ekipy realizującej imprezę. Pomysły na imprezę urodzinową w lokalu – może wieczór azjatycki? Duża część naszych klientów wybiera urodziny tematyczne inspirując się podróżami. Najpopularniejsze są tematy jak urodziny w stylu podróży dookoła świata czy właśnie urodziny azjatyckie. Dzięki pomocy nietypowych animacji i pokazów, które są realizowane w czasie wieczornego programu. Całość imprezy osadzona jest w wyjątkowej scenografii azjatyckiej: wielkoformatowy multimedialny ekran, oraz dodatki azjatyckie, światełka, wachlarze czy parasolki.

Organizacja urodzin w Woźnikach

Doświadczona agencja eventowa zorganizuje za Ciebie niezapomniane urodziny – zostawimy wspomnienia w postaci zdjęć i filmów. Wiemy, które lokale w Woźnikach są godne uwagi a które miejsce lepiej omijać szerokim łukiem 🙂 Pomożemy znaleźć kluby do zabaw i jedzenie na czas imprezy. To świetna okazja, aby otrzymać piękny tort dekorowany tylko dla Ciebie! Zapewniamy dekorację stołów, serwis sprzątający na przyjęcia w lokalu. Nawet jeżeli zdecydujesz się na urodziny w restauracji lub lokalu – możemy dostarczyć dowolny catering. Przyjęcie urodzinowe zorganizowane specjalnie dla Ciebie! Czekamy na Twój kontakt.

Za nami wiele takich urodzinowych imprez a przed nami ta najważniejsza – TWOJA! ❤

KONTAKT
5/5 - (42 głosów)