Organizacja urodzin Wodzisław Śląski

Czekamy cały czas na ten jedyny dzień – nasze urodziny i pragniemy aby impreza była wspaniała nie tylko dla nas ale też naszych gości. Jeżeli nie chcesz ograniczać siebie do typowej posiadówki w domu z przyjaciółmi – opracujemy dla Ciebie przyjęcie urodzinowe które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Zapewne wolisz tego dnia skupić się na imprezie i szampańskiej zabawie zamiast martwić się czy Twoje urodziny nei okażą się totalną klapą. Dobra impreza musi mieć zapewnione świetne jedzenie, ciekawego DJ lub prowadzącego abyś Ty nie musiał zabawiać uczestników. To przecież Twój dzień i Ty jako jubilant chcesz czuć się wspaniale, dlatego zleć organizację urodzin profesjonalistom.

Pomysły na imprezę urodzinową

Wbrew pozorom najtrudniejsze są te podstawowe kwestie: jak i gdzie zorganizować urodziny: w klubie, w restauracji czy w domu? Zaprosić najbliższych znajomych czy wybrać huczną zabawę w klubie? Jakie menu zaproponować lub który catering wybrać? Czy chcę alkohol na przyjęciu z dziećmi? Organizacja udanego przyjęcia to ogromne wyzwanie. Szczególnie gdy obchodzimy ważne urodziny np 50-ste lub 18 – to szczególnie ważna dla nas data. Jednak nawet najlepszy lokal lub restauracja nie uratują naszej imprezy jeżeli nie ma motywu głównego, pomysłu. Niestety, aby zaskoczyć gości zwykła impreza w lokalu z muzyką nie wystarczy zwłaszcza gdy chcemy zaprosić rodziny i z dziećmi. Maluchy bez wystarczającej ilości atrakcji będą znudzone i mogą stać się uciążliwe. Jeśli wiemy już gdzie będą zorganizowane urodziny możemy wybrać repertuar urodzin.

 

Restauracje na urodziny czy inne „formalne” sale mają łatwą regułę – im większa tym lepiej. Ułatwia nam dobór świetnego oświetlenia oraz wolność zabawy. Zwłaszcza jeżeli chcesz bawić się w dużym gronie. Możemy zaproponować scenariusz imprezy i własnego barmana dla gości. Oferty przedstawiamy telefonicznie, przez e mail a może nasza strona internetowa Cię zainspiruje? Jeżeli masz już gotowy pomysł to świetnie, to Ty masz jako solenizant musisz czuć się wyjątkowo. Możemy zrealizować każdy – nawet szczególnie szalony pomysł 🙂 Przed wybraniem miejsca zapraszamy do kontaktu z nami – opierając na naszym doświadczeniu sugerujemy czy zaproponowana oferta lokalu jest faktycznie atrakcyjna cenowo, wybierzemy dogodny termin oraz inne szczegóły w ciągu kilku dni. W organizacji postaramy się oszczędzić Ci formalności, papierologii, spotkań itp..

Urodziny w domu jeżeli chcesz wyprawić party dla mniejszej liczby osób, śmiało możesz to zrobić w swoim domu. Takie urodziny mają swój urok i tradycję szczególnie dla starszych osób w rodzinie – z pewnością docenią tę formę atrakcji. Zapewniamy całą oprawę muzyczną oraz co najważniejsze – sprawdzony catering, który dostarczy nam smaczne zestawy pod podany adres. To duża ulga dla solenizanta bo zamiast od rana martwić się daniami może się wyspać i odpocząć. Jeżeli Twoje mieszkanie ma taras i duży ogród to kluczowy dodatek! Lampiony, oświetlenie na zewnątrz czy puszczanie balonów nada imponujący charakter imprezie i wywoła uśmiech na buzi wszystkich gości – zwłaszcza maluchów. Co jeszcze możemy zaproponować w ramach imprezy organizowanej w domu? Jeżeli impreza jest organizowana w okresie ciepłych dni możemy zorganizować ją na zewnątrz – do ogrodu. Stawiamy namioty, zapewniamy krzesła i stoliki i specjalne stoisko z jedzeniem dla gości. Po ciekawych zabawach goście mogą przejść do strefy chilloutowej czyli leżaków ustawionych w pięknej świetlnej oprawie. A Ty ciesz się wyjątkową domówką!

Jak widzisz jest mnóstwo pomysłów na niezapomniane urodziny w Wodzisławiu Śląskim! Wspominaliśmy o barze z drinkami? Czekamy na Twój kontakt 🙂

Poznaj szczegóły

Kolejną propozycją są urodziny tematyczne – efekt „wow” gwarantowany!

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez tematycznych, w różnych miejscach a Wodzisław Śląski jest nam dobrze znane! Może przedstawimy klasyk czyli impreza w stylu James Bond – idealna opcja na urodziny dla mężczyzny! Niezależnie czy impreza jest prowadzona dla 200 czy 15 osób zapewniamy usługi na każde warunki i budżet. Jesteśmy z tego znani, że podczas wieczoru dajemy jubilatowi lub jubilatce stosowny tematyczny podarunek od nas. Pomysły na imprezę urodzinową w lokalu – może wieczór azjatycki? Wielu z naszych klientów wybiera urodziny tematyczne związane z podróżami. Najpopularniejsze są tematy jak urodziny w stylu ulubionych podróży czy właśnie urodziny azjatyckie. Przy pomocy nietypowych animacji i pokazów, które są realizowane w czasie wieczornego programu. Całość urodzin prezentowana jest w wyjątkowej scenografii azjatyckiej: wielkoformatowy multimedialny ekran, oraz dodatki azjatyckie, lampiony, wachlarze czy parasolki.

Organizacja urodzin w Wodzisławiu Śląskim

Doświadczona agencja eventowa stworzy za Ciebie niezapomniane urodziny – zostawimy pamiątki w postaci zdjęć i filmików. Wiemy, które lokale w Wodzisławiu Śląskim są godne uwagi a które miejsce lepiej unikać 🙂 Pomożemy znaleźć kluby do zabaw i jedzenie na czas imprezy. To świetna okazja, aby kupić piękny tort upieczony tylko dla Ciebie! Organizujemy dekorację stołów, serwis sprzątający na przyjęcia w lokalu. Nawet jeżeli zdecydujesz się na urodziny w restauracji lub lokalu – możemy dostarczyć dowolny catering. Przyjęcie urodzinowe zorganizowane specjalnie dla Ciebie! Czekamy na Twój telefon.

Za nami wiele takich urodzinowych imprez a przed nami ta najważniejsza – TWOJA! ❤

KONTAKT
5/5 - (42 głosów)