Organizacja urodzin Włocławek

Czekamy cały rok na ten jeden dzień – nasze urodziny i pragniemy żeby impreza była wspaniała nie tylko dla nas ale również naszych gości. Jeżeli nie chcesz ograniczać siebie do zwykłej posiadówki w domu ze swoją paczką – zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie urodzinowe które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Pewnie wolisz tego dnia skupić się na imprezie i świetnej zabawie zamiast martwić się czy Twoje urodziny nei okażą się totalną klapą. Dobra impreza musi mieć zapewnione świetne jedzenie, ciekawego DJ lub prowadzącego abyś Ty nie musiał zabawiać uczestników. To przecież Twój dzień i Ty jako jubilant chcesz czuć się wyjątkowo, dlatego zleć organizację urodzin agencji eventowej.

Pomysły na imprezę urodzinową

Wbrew pozorom najtrudniejsze są te podstawowe pytania: jak i gdzie zrobić urodziny: w klubie, w restauracji czy w domu? Zaprosić najbliższych znajomych czy zorganizować wielką zabawę w klubie? Jakie menu zaproponować lub który catering wybrać? Kto organizuje alkohol? Organizacja udanego przyjęcia to ogromne wyzwanie. Szczególnie kiedy obchodzimy ważne urodziny np 30-ste lub 18 – to szczególnie ważna dla nas data. Mimo to nawet najlepszy lokal lub restauracja nie uratują naszej imprezy jeżeli nie ma motywu głównego, pomysłu. Niestety, aby zaszokować gości zwykła impreza w lokalu z muzyką nie wystarczy zwłaszcza gdy zapraszamy rodziny i ich dzieci. Maluchy bez wystarczającej ilości atrakcji będą się nudzić i mogą stać się uciążliwe. Jeśli wiemy już gdzie będą zorganizowane urodziny możemy wybrać repertuar urodzin.

 

Restauracje na urodziny czy inne „formalne” sale mają znaną regułę – im większa tym lepiej. Ułatwia nam wybór świetnego oświetlenia oraz wybór zabawy. Zwłaszcza jeżeli chcesz bawić się w większym gronie. Możemy zaoferować scenografię i prywatnego barmana dla gości. Oferty przedstawiamy telefonicznie, przez e mail a może nasza strona internetowa Cię zainspiruje? Jeżeli masz już gotowy pomysł to świetnie, to Ty masz jako jubilat musisz czuć się wyjątkowo. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej szalony pomysł 🙂 Przed wyborem miejsca zachęcamy do kontaktu z agencją – opierając na naszym doświadczeniu sugerujemy czy proponowana oferta lokalu jest faktycznie atrakcyjna cenowo, wybierzemy dogodny termin oraz inne szczegóły w ciągu kilku dni. W organizacji postaramy się oszczędzić Ci formalności, papierologii, spotkań itp..

Urodziny w domu jeżeli chcesz wyprawić party dla mniejszej liczby osób, śmiało możesz to zrobić w swoim mieszkaniu. Takie urodziny mają swój urok i klimat szczególnie dla starszych członków rodzin – z pewnością docenią tę formę zabawy. Zapewniamy całą aranżację muzyczną oraz co szczególnie ważne – sprawdzony catering, który dowozie pyszne posiłki pod wskazany adres. To duża ulga dla solenizanta bo zamiast od rana martwić się posiłkami może się wyspać i odpocząć. Jeżeli Twój dom ma taras i duży ogród to dodatkowy atut! Lampiony, światełka na zewnątrz czy puszczanie balonów nada imponujący charakter imprezie i sprawi uśmiech na buzi wielu gości – szczególnie tych najmłodszych. Ciekaw innych propozycji? Jeżeli impreza jest organizowana w okresie przyjemnych nocy możemy przenieść ją na zewnątrz – na taras. Stawiamy namioty, zapewniamy krzesła i stoliki i specjalne stoisko z jedzeniem dla gości. Po ciekawych zabawach goście mogą iść do strefy chilloutowej czyli leżaków ustawionych w przyjemnej świetlnej oprawie. A Ty ciesz się wyjątkową domówką!

Jak widzisz jest mnóstwo pomysłów na świetne urodziny w Włocławku! Wspominaliśmy o barze z drinkami? Czekamy na Twój telefon 🙂

Poznaj szczegóły

Kolejną propozycją są urodziny tematyczne – pełne zaskoczenie uczestników – zapewnione!

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez tematycznych, w różnych miejscach a Włocławek nie są wyjątkiem! Może zaczniemy od klasyków czyli impreza w stylu James Bond – idealna opcja na urodziny dla mężczyzny! Nieważne czy impreza jest prowadzona dla 300 czy 10 osób zapewniamy atrakcje na każde warunki i budżet. Jesteśmy z tego znani, że podczas wieczoru wręczamy jubilatowi lub jubilatce personalizowany oryginalny tematyczny podarunek od całej ekipy realizującej imprezę. Pomysły na imprezę urodzinową w lokalu – może wieczór azjatycki? Wielu z naszych klientów decyduje się na urodziny tematyczne związane z podróżami. Najciekawsze są tematy jak urodziny w stylu ulubionych podróży czy właśnie urodziny azjatyckie. Przy pomocy wyjątkowych animacji i pokazów, które są realizowane w czasie wieczornego programu. Całość przyjęcia prezentowana jest w wyjątkowej scenografii azjatyckiej: wielkoformatowy multimedialny ekran, oraz grafiki azjatyckie, lampiony, wachlarze czy parasolki.

Organizacja urodzin w Włocławku

Profesjonalna agencja eventowa zorganizuje za Ciebie świetne urodziny – zostawimy pamiątki w postaci zdjęć i filmów. Wiemy, które lokale w Włocławku są godne uwagi a które miejsce lepiej omijać szerokim łukiem 🙂 Pomożemy znaleźć kluby do zabaw i jedzenie na czas imprezy. To doskonała okazja, aby otrzymać piękny tort dekorowany specjalnie dla Ciebie! Organizujemy dekorację stołów, serwis sprzątający na przyjęcia w lokalu. Nawet jeżeli zdecydujesz się na urodziny w restauracji lub lokalu – możemy zapewnić dowolny catering. Przyjęcie urodzinowe zorganizowane specjalnie dla Ciebie! Czekamy na Twój kontakt.

Za nami wiele takich urodzinowych imprez a przed nami ta najważniejsza – TWOJA! ❤

KONTAKT
5/5 - (42 głosów)