Organizacja urodzin Rumia

Wielu z nas cieszy się z tego jednego dnia w roku – nasze urodziny i pragniemy aby impreza była najlepsza nie tylko dla nas ale również naszych gości. Chcesz czegoś więcej niż standardowa posiadówka w domu ze swoją paczką – opracujemy dla Ciebie przyjęcie urodzinowe które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Zapewne wolisz tego dnia skupić się na przyjęciu i świetnej zabawie zamiast martwić się o wszystkie elementy urodzin. Dobra impreza musi mieć zapewnione pyszne jedzenie, charyzmatycznego DJ lub prowadzącego abyś Ty nie musiał zabawiać uczestników. To przecież Twój dzień i Ty jako jubilant chcesz czuć się doceniony, dlatego powierz organizację urodzin agencji eventowej.

Pomysły na imprezę urodzinową

Wbrew pozorom najgorsze są te najprostsze pytania: jak i gdzie zrobić urodziny: w klubie, w restauracji czy w domu? Zaprosić najbliższych znajomych czy zorganizować wielką zabawę w klubie? Jakie menu przygotować lub który catering wybrać? Kto organizuje alkohol? Organizacja udanego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza kiedy obchodzimy ważne urodziny np 50-ste lub 18 – to szczególnie ważna dla nas data. Mimo to nawet najlepszy lokal lub restauracja nie uratują naszej imprezy jeśli nie ma motywu głównego, pomysłu. Niestety, aby zaszokować gości typowa impreza w lokalu z muzyką nie wystarczy zwłaszcza gdy zapraszamy rodziny i ich dzieci. Maluchy bez dostatecznej ilości zabawy będą znudzone i mogą być uciążliwe. Jeśli wiemy już gdzie będą zorganizowane urodziny możemy wybrać repertuar urodzin.

 

Restauracje na urodziny czy inne „formalne” sale mają znaną zasadę – im większa tym lepsza. Ułatwia nam dobór świetnego oświetlenia oraz swobodę zabawy. Zwłaszcza jeżeli chcesz bawić się w większym gronie. Możemy zaproponować scenariusz imprezy i prywatnego barmana dla gości. Oferty przedstawiamy telefonicznie, przez e mail a może nasza strona internetowa Cię zainspiruje? Jeśli masz już gotowy pomysł to super, to Ty masz jako solenizant musisz czuć się wspaniale. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej szalony pomysł 🙂 Przed wybraniem miejsca zachęcamy do kontaktu z agencją – bazując na naszym doświadczeniu sugerujemy czy zaproponowana oferta lokalu jest faktycznie atrakcyjna cenowo, ustalimy idealny termin oraz inne szczegóły na przestrzeni kilku dni. W kwestii organizacji postaramy się oszczędzić Ci formalności, papierologii, spotkań itp..

Urodziny w domu jeżeli chcesz wyprawić party dla mniejszej liczby osób, śmiało możesz to zrobić w swoim domowym zaciszu. Takie urodziny mają swój urok i tradycję zwłaszcza dla starszych osób w rodzinie – z pewnością docenią tę formę zabawy. Zapewniamy pełną aranżację muzyczną oraz co najważniejsze – sprawdzony catering, który dowozie pyszne dania pod podany adres. To duża ulga dla solenizanta bo zamiast od rana martwić się posiłkami może się wyspać i odpocząć. Jeżeli Twój dom ma taras i duży ogród to świetny atut! Lampiony, światełka na zewnątrz czy puszczanie balonów nada imponujący charakter imprezie i wywoła uśmiech na buzi wielu gości – szczególnie maluchów. Ciekaw innych propozycji? Jeżeli impreza jest organizowana w okresie ciepłych dni możemy przenieść ją na zewnątrz – na taras. Stawiamy namioty, meble ogrodowe i specjalne stoisko z posiłkami dla gości. Po ciekawych zabawach goście mogą iść do strefy chilloutowej czyli leżaków ustawionych w pięknej świetlnej oprawie. A Ty ciesz się wyjątkową domówką!

Jak widzisz jest mnóstwo pomysłów na świetne urodziny w Rumi! Wspominaliśmy o barze z drinkami? Czekamy na Twój telefon 🙂

Poznaj szczegóły

Kolejną opcją są urodziny tematyczne – pełne zaskoczenie uczestników – zapewnione!

Zorganizowaliśmy setki imprez tematycznych, w różnych miejscach a Rumia jest nam dobrze znane! Może zaczniemy od klasyków czyli impreza w stylu James Bond – idealna propozycja na przyjęcie dla mężczyzny! Niezależnie czy impreza jest prowadzona dla 300 czy 15 osób zapewniamy atrakcje na każde warunki i budżet. Wiele osób ceni, że podczas wieczoru dajemy jubilatowi lub jubilatce personalizowany oryginalny tematyczny podarunek od nas. Pomysły na imprezę urodzinową w lokalu – może wieczór azjatycki? Duża część naszych klientów wybiera urodziny tematyczne inspirując się podróżami. Najpopularniejsze są tematy jak urodziny w stylu ulubionych podróży czy właśnie urodziny azjatyckie. Dzięki pomocy wyjątkowych animacji i pokazów, które są realizowane w czasie wieczornego programu. Całość urodzin prezentowana jest w wyjątkowej scenografii japońskiej: wielkoformatowy multimedialny ekran, oraz grafiki azjatyckie, lampiony, wachlarze czy parasolki.

Organizacja urodzin w Rumi

Doświadczona agencja eventowa zorganizuje za Ciebie niezapomniane urodziny – zostawimy wspomnienia w postaci zdjęć i filmów. Wiemy, które lokale w Rumi są godne uwagi a które miejsce lepiej omijać szerokim łukiem 🙂 Pomożemy znaleźć kluby do zabaw i jedzenie na czas imprezy. To doskonała okazja, aby kupić piękny tort dekorowany specjalnie dla Ciebie! Organizujemy dekorację stołów, serwis sprzątający na przyjęcia w lokalu. Nawet jeżeli zdecydujesz się na urodziny w restauracji lub lokalu – możemy dostarczyć dowolny catering. Przyjęcie urodzinowe zorganizowane specjalnie dla Ciebie! Czekamy na Twój kontakt.

Za nami wiele takich urodzinowych imprez a przed nami ta najważniejsza – TWOJA! ❤

KONTAKT
5/5 - (42 głosów)