Organizacja urodzin Otwock

Czekamy cały rok na ten jeden dzień – nasze urodziny i pragniemy żeby impreza była najlepsza nie tylko dla nas ale też naszych gości. Chcesz czegoś więcej niż standardowa posiadówka w domu ze swoją paczką – stworzymy dla Ciebie przyjęcie urodzinowe które na długi czas pozostanie w Twojej pamięci. Pewnie wolisz tego dnia skupić się na imprezie i świetnej zabawie zamiast martwić się o wszystkie elementy urodzin. Dobra impreza musi mieć zapewnione pyszne jedzenie, ciekawego DJ lub prowadzącego abyś Ty nie musiał zabawiać swoich gości. To przecież Twój dzień i Ty jako jubilant chcesz czuć się doceniony, dlatego zleć organizację urodzin profesjonalistom.

Pomysły na imprezę urodzinową

Wbrew pozorom najtrudniejsze są te najprostsze pytania: jak i gdzie zrobić przyjęcie: w klubie, w lokalu czy w domu? Zaprosić najbliższych znajomych czy zorganizować huczną zabawę w klubie? Jakie menu zaproponować lub który catering wybrać? Kto organizuje alkohol? Organizacja udanego przyjęcia to ogromne wyzwanie. Szczególnie gdy obchodzimy ważne urodziny np 50-ste lub 18 – to szczególnie ważna dla nas data. Jednak nawet najlepszy lokal lub restauracja nie uratują naszej imprezy jeśli nie ma motywu przewodniego, pomysłu. Niestety, aby zaszokować gości typowa impreza w lokalu z muzyką nie wystarczy zwłaszcza gdy zapraszamy rodziny i z dziećmi. Maluchy bez dostatecznej ilości zabawy będą znudzone i mogą stać się uciążliwe. Jeśli wiemy już gdzie będą zorganizowane urodziny możemy wybrać repertuar urodzin.

 

Restauracje na urodziny czy inne „formalne” sale mają znaną regułę – im większa tym lepiej. Ułatwia nam dobór świetnego oświetlenia oraz swobodę zabawy. Zwłaszcza jeżeli chcesz bawić się w dużym gronie. Możemy zaoferować scenariusz imprezy i prywatnego barmana dla gości. Oferty przedstawiamy telefonicznie, przez e mail a może nasza strona internetowa Cię zainspiruje? Jeżeli masz już własny pomysł to super, to Ty masz jako solenizant musisz czuć się wyjątkowo. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej szalony pomysł 🙂 Przed wybraniem miejsca zapraszamy do kontaktu z nami – opierając na naszym doświadczeniu doradzimy czy proponowana oferta lokalu jest faktycznie atrakcyjna cenowo, wybierzemy dogodny termin oraz inne szczegóły na przestrzeni kilku dni. W kwestii organizacji postaramy się jak najbardziej odciążyć Cię z formalności, papierologii, spotkań itp..

Urodziny w domu jeżeli chcesz wyprawić party dla małej liczby osób, śmiało możesz to zrobić w swoim domu. Takie urodziny mają swój urok i klimat szczególnie dla starszych osób w rodzinie – na pewno docenią tę formę atrakcji. Zapewniamy całą aranżację muzyczną oraz co szczególnie ważne – sprawdzony catering, który dowozie pyszne posiłki pod wybrany adres. To duże ułatwienie dla solenizanta bo zamiast od rana martwić się daniami może się wyspać i odpocząć. Jeżeli Twoje mieszkanie ma taras i duży ogród to kluczowy atut! Lampiony, oświetlenie na zewnątrz czy puszczanie balonów nada ciekawy charakter imprezie i sprawi uśmiech na buzi wszystkich gości – zwłaszcza maluchów. Co jeszcze możemy zaproponować w ramach imprezy organizowanej w domu? Jeżeli impreza jest organizowana w okresie ciepłych dni możemy przenieść ją na zewnątrz – na taras. Stawiamy namioty, meble ogrodowe i specjalne stoisko z jedzeniem dla uczestników. Po ciekawych zabawach goście mogą iść do strefy chilloutowej czyli leżaków ustawionych w pięknej świetlnej oprawie. A Ty ciesz się wyjątkową domówką!

Jak widzisz jest mnóstwo pomysłów na świetne urodziny w Otwocku! Pisaliśmy o barze z drinkami? Czekamy na Twój telefon 🙂

Poznaj szczegóły

Kolejną opcją są urodziny tematyczne – efekt „wow” gwarantowany!

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez tematycznych, w różnych miastach a Otwock nie są wyjątkiem! Może przedstawimy klasyk czyli impreza w stylu James Bond – idealna opcja na urodziny dla mężczyzny! Niezależnie czy impreza jest prowadzona dla 200 czy 15 osób zapewniamy atrakcje na każde warunki i budżet. Jesteśmy z tego znani, że podczas wieczoru dajemy jubilatowi lub jubilatce personalizowany oryginalny tematyczny prezent od całej ekipy realizującej imprezę. Pomysły na imprezę urodzinową w lokalu – może wieczór azjatycki? Duża część naszych klientów wybiera urodziny tematyczne związane z podróżami. Najciekawsze są tematy jak urodziny w stylu podróży dookoła świata czy właśnie urodziny azjatyckie. Przy pomocy nietypowych animacji i pokazów, które są realizowane w czasie wieczornego programu. Całość party osadzona jest w wyjątkowej scenografii azjatyckiej: wielkoformatowy multimedialny ekran, oraz grafiki azjatyckie, lampiony, wachlarze czy parasolki.

Organizacja urodzin w Otwocku

Doświadczona agencja eventowa zorganizuje za Ciebie niezapomniane urodziny – utrwalimy wspomnienia w postaci zdjęć i filmików. Wiemy, które lokale w Otwocku są godne uwagi a które miejsce lepiej omijać szerokim łukiem 🙂 Pomożemy znaleźć kluby do zabaw i jedzenie na czas imprezy. To doskonała okazja, aby kupić piękny tort upieczony specjalnie dla Ciebie! Organizujemy dekorację stołów, serwis sprzątający na przyjęcia w lokalu. Nawet jeżeli wybierzesz urodziny w restauracji lub lokalu – możemy dostarczyć dowolny catering. Przyjęcie urodzinowe zorganizowane specjalnie dla Ciebie! Czekamy na Twój kontakt.

Za nami wiele takich urodzinowych imprez a przed nami ta najważniejsza – TWOJA! ❤

KONTAKT
5/5 - (42 głosów)