Strona główna
»
Kontakt
»
Oddział Kraków

Oddział Kraków

Organizujemy imprezy integracyjne nie tylko dla firm w Krakowie

Grupa Hevent działa w obszarze organizacji eventów już 6 lat, mamy na swoim koncie blisko osiemset realizacji w tym wyjazdy integracyjne i imprezy dla firm. Potrafimy zorganizować wszystko i wszędzie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów, korzystając w 90% z własnych zasobów. Doskonale znamy tereny Krakowa i jego okolice zatem bez obaw możesz nam zaufać, jeżeli chodzi o wybór najlepszej lokalizacji zarówno hotelowe, jak i „na świeżym powietrzu”.

Urzeczywistniamy ponad 80 gotowych scenariuszy imprez tematycznych, wykorzystując jedynie własne zaplecze scenograficzne. Ponadto współpracujemy ze stałą kadrą managerską, realizatorską, a także, co istotne artystyczną i techniczną, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół biorący pełną odpowiedzialność za każdy aspekt organizowanego wydarzenia.

Specjalizujemy się m.in. w organizacji imprez integracyjnych dla firm, które bezapelacyjnie są jednym z najlepszych sposobów na integrację i uznanie pracowników. W tej materii możemy zaoferować imprezę dosłownie nie z tej ziemi, aranżujemy bowiem integracje pod ziemią lub w powietrzu! To wszystko w ramach niezwykłego i bezprecedensowego projektu, który umożliwia Tobie i Twojej firmie zrobienie czegoś jako pierwsi na świecie.
Oferujemy multum opcji stanowiących alternatywę dla najpopularniejszych form integracji.

Bardzo cenimy profesjonalizm, podchodzimy bardzo poważnie do waszych pomysłów oraz poświęcamy maksimum czasu nawet najmniejszym realizacjom. Zajmujemy się również pracami przy dużych, bardziej formalnych wydarzeniach, zaskakując innowacyjnością projektów i rozwiązań, dzięki czemu możemy się pochwalić setkami zadowolonych firm i przedsiębiorstw.

Jeśli właśnie rozważasz zorganizowanie imprezy integracyjnej i poszukujesz specjalistów z pasją, to idealnie trafiłeś. Zadzwoń do nas lub napisz, byśmy mogli wspólnie zaplanować wasz wyjazd integracyjny. Właśnie rozpoczynamy swą działalność na terenie Krakowa i okolic w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i do kontaktu.

Nasza lokalizacja:

 

ul. św. Filipa 23
31-150 Kraków 


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0404 s
MEM: 2.01 MB
SQL: 17