Imprezy integracyjne Ustroń

Zazwyczaj w przypadku bardzo dużych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną musimy planować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miasta – Ustroń to idealna alternatywa nie tylko ze względu na wygodną lokalizację ale też urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty zazwyczaj zależą od pory roku, jednak w każdym okresie tworzymy świetne imprezy firmowe w Ustroniu

Nie szukaj już dłużej i postaw na na nasze największe doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Ustroniu

Organizacja imprezy firmowe – zwłaszcza integracyjne to nasz as w rękawie. Z reguły przed wyborem motywu przewodniego oraz charakteru imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery a może polepszenie łączności w zespole. Czasem mimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. Impreza integracyjna pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Ustronia w rodzinnej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 400 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby wyłonić naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania na pewno spytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to wybierzemy właściwe menu z sprecyzowaniem upodobań Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. Wasze zdanie i uwagi są dla nas bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

A może wyjazd integracyjny dla firm?

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, musimy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy wiele aspektów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak ogromne puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą pełnego obrazu. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z przyczyn, gdy event robi się totalną klapą. Jeżeli zależy nam, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników ( również ten za nią odpowiedzialny ) mógł z ulgą poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Ustroń
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również opcję wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Ustroniu jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi eventami, skorzystaj z oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Organizacja imprez firmowych i eventy na terenie Ustronia

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz chęć doskonalenia sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Ustroniu nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Ustroń nie nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Zadowoleni uczestnicy to nasz motor napędowy w organizacji różnych imprez dla firm. Wiemy, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam wzbudzić w nich zdumienie ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chciałbyś otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Ustroń – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja eventową Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie a każdy z uczestników zadowolony.

Impreza firmowa – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)