Imprezy integracyjne Rzeszów

Zazwyczaj w przypadku bardzo dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar zapoznać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a najważniejszą kwestią jest wybór miasta – Rzeszów to dobra alternatywa nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale też urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Rzeszowie się nie kończą – oferty najczęściej zależą od pory roku, mimo to w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Rzeszowie

Nie zwlekaj i postaw na profesjonalizm!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed selekcją motywu głównego oraz typu imprezy zadajemy pytanie w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie łączności w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu pracy w zespole, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Rzeszowie pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Rzeszowa w rodzinnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 200 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej oficjalnej wersji jak integracja w kopalni, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do każdego klienta oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby wyłonić naturalnych liderów wśród Twoich pracowników. Szczególnie w przypadku, kiedy zmienia się stanowisko kierownicze i brak nam oczywistego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dane stanowisko. Podczas spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy odpowiednie menu z sprecyzowaniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko kompleksowo, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Staramy się aby event stał się idealny dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Rzeszów

Uwaga! Podczas organizacji eventów integracyjnych firmowe, musimy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po nagłośnienie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy sporo aspektów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak ogromne puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą pełnego obrazu. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Niesprawdzony catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, kiedy event okazuje się katastrofą. Jeżeli zależy nam, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom w pamięci na lata, postaw na pomoc znanej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Rzeszów
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także opcję wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Rzeszowie będzie zawsze w pełni profesjonalne! Koniec z sztywnymi wydarzeniami, skorzystaj z usługi agencji eventowej. Specjalistę w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Rzeszów

Nasze ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy świetne atrakcje dla grup, które podczas wizyty w Rzeszowie w końcu są w stanie zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w wybranym miejscu – Rzeszów nie odbiega od reguły, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasz motor napędowy w organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Wiemy, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy wyjątkową atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chcesz dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Rzeszów – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – tworzymy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Rzeszowie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)