Imprezy integracyjne Poznań

Zazwyczaj w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną musimy planować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miasta – Poznań to dobra opcja nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale też piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Poznaniu się nie kończą – oferty najczęściej są zależne od pory roku, jednak w każdym czasie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Poznaniu

Nie zwlekaj i postaw na nasze największe doświadczenie w tej tematyce!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasz as w rękawie. Zawsze przed selekcją motywu głównego oraz typu imprezy zadajemy pytanie w jakim celu jest organizowana. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie komunikacji Twojego zespołu. Czasem mimo wieloletniego stażu pracy w zespole, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Poznaniu może być idealnym środkiem na rozwiązanie tego problemu i pozwala polepszyć relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Poznania w rodzinnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub powagi wydarzenia. Jesteśmy w stanie stworzyć event jako galę dla 1 300 osób w oficjalnym klimacie, która posiada pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mało okazałej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki dostosujemy do Klientów oraz ich oczekiwań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby zobaczyć naturalnych liderów wśród Twoich pracowników. Szczególnie w przypadku, kiedy są zmiany na stanowiskach kierowniczych i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy postawić, komu powierzyć dane stanowisko. Podczas spotkania na pewno spytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to wybierzemy właściwe menu z zaznaczeniem preferencji Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się zrobić wszystko kompleksowo, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?Staramy się aby event był idealny dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Poznań

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, powinniśmy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie, jak również w plenerze, choć większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy wiele elementów przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy są jak duże puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event robi się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły pracownikom na długo w pamięci, postaw na pomoc znanej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem oddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Poznań
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Poznaniu będzie zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z nudnymi imprezami, skorzystaj z pomoc agencji eventowej. Specjalistę w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Poznań

Nasze ogromne doświadczenie w organizacji imprez,jak również potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako liderów w branży eventowej. Posiadamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Poznaniu nareszcie są w stanie zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Poznań nie jest wyjątkiem, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasza główna nagroda w organizacji ciekawych imprez dla firm. Wiemy, że dbałość o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy miłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chciałbyś dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Poznań – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – tworzymy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe personalizujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Poznaniu – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)