Imprezy integracyjne Myślenice

Zazwyczaj w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną zapoznać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną musimy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a najważniejszą sprawą jest wybór miejscowości – Myślenice to świetna alternatywa nie tylko ze względu na bardzo dobrą lokalizację ale również urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Myślenicach się nie kończą – oferty najczęściej zależą od pory roku, jednak w każdym kwartale tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Myślenicach

Nie zwlekaj i zdecyduj się na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasz główny atut. Z nawyku przed selekcją tematu głównego oraz charakteru imprezy zadajemy pytanie co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, zmiana atmosfery, a może usprawnienie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Czasem mimo długiego stażu pracy w zespole, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Myślenice

Uwaga! Podczas organizacji imprez integracyjnych firmowe, musimy podejść kompleksowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie,a także w plenerze, mimo, że najwięcej imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy wiele spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak puzzle – jeżeli jeden fragment nie pasuje do innych, nie tworzą pełnego obrazu. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, kiedy event okazuje się totalną klapą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły pracownikom w pamięci na lata, postaw na pomoc cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem oddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Myślenice
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

To nie wszystko co oferujemy, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również opcję wypożyczenia elementów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Myślenicach jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi imprezami, wybierz usługi agencji eventowej. Specjalistę w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Myślenice

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Posiadamy świetne atrakcje dla pracowników, którzy w trakcie pobytu w Myślenicach w końcu mogą zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Myślenice nie odbiega od reguły, tutaj często organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda przy organizacji różnych imprez firmowych. Wiemy, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy wzbudzić w nich zdumienie nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chcesz dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Myślenice – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do uczestników tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Myślenicach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)