Imprezy integracyjne Jelenia Góra

Często w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar zapoznać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, a najważniejszą kwestią będzie wybór miasta – Jelenia Góra to świetna opcja nie tylko z uwagi na bardzo dobrą lokalizację ale też urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty najczęściej są zależne od czasu, jednak w każdym okresie tworzymy świetne imprezy firmowe w Jeleniej Górze

Nie zastanawiaj się i zdecyduj się na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasza specjalność. Zawsze przed wyborem motywu głównego oraz typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie komunikacji w zespole. Czasem mimo długiego stażu pracy, pracownicy mało się znają, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Jeleniej Górze pomaga to zmienić i polepszyć relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Jeleniej Góry w przyjemnej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub powagi wydarzenia. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 500 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej okazałej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i współpracę pracowników. Nasze niespodzianki dostosujemy do każdego klienta oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby zobaczyć naturalnych przywódców wśród Twoich pracowników. Szczególnie w przypadku, gdy zmienia się posada kierownicza i brak nam oczywistego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dane stanowisko. W trakcie spotkania na pewno spytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy odpowiednie menu z sprecyzowaniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Jelenia Góra

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, powinniśmy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po oświetlenie,a także w terenie, choć najwięcej imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez niezbędnego doświadczania możemy kilka aspektów przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy z reguły są jak puzzle – jeśli jeden fragment nie pasuje do reszty, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, leniwa obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z przyczyn, kiedy event robi się katastrofą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały gościom na długo w pamięci, postaw na pomoc cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem oddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Jelenia Góra
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Jeleniej Górze będzie zawsze w pełni profesjonalne! Koniec z nudnymi wydarzeniami, postaw na usługi agencji eventowej. Fachowca w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Jelenia Góra

Nasze ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy świetne atrakcje dla pracowników, którzy podczas przebywania w Jeleniej Górze nareszcie są w stanie zapomnieć o nużących obowiązkach. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Jelenia Góra nie odbiega od reguły, tutaj często organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Zadowoleni uczestnicy to nasz motor napędowy w organizacji różnych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi długoletni znajomi, z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy wzbudzić w nich zdumienie nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Jelenia Góra – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – tworzymy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe personalizujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Jeleniej Górze – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)