Imprezy integracyjne Jarosław

Zazwyczaj w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną trzeba zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miejscowości – Jarosław to dobra alternatywa nie tylko ze względu na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Jarosławiu się nie kończą – oferty często zależą od pory roku, jednak w każdym okresie tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Jarosławiu

Nie zwlekaj i postaw na na nasze największe doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Jarosławiu

Organizacja imprezy firmowe – szczególnie integracyjne to nasz as w rękawie. Zawsze przed selekcją tematu przewodniego oraz typu imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery a może polepszenie sposobu porozumiewania się w zespole. Czasem mimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. Impreza integracyjna pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Jarosławia w przyjemnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne posiada parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 400 osób w uroczystym klimacie, która zawiera pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mało okazałej wersji jak integracja pod ziemią, nastawioną na kontakt i współpracę pracowników. Nasze atrakcje dostosujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby zobaczyć naturalnych liderów wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania na pewno spytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeśli tak to dobierzemy właściwe menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. Wasze zdanie i uwagi są dla nas bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

A może wyjazd integracyjny dla firm?

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, musimy podejść kompleksowo do tematu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak ogromne puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, kiedy event okazuje się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników ( również ten za nią odpowiedzialny ) mógł ze spokojem poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najpopularniejsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Jarosław
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy także opcję wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Jarosławiu jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi eventami, skorzystaj z oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Organizacja imprez firmowych i eventy na terenie Jarosławia

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz potrzeba doskonalenia sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Jarosławiu nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Jarosław nie nie odbiega od reguły, tutaj często organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Zadowoleni uczestnicy to nasz motor napędowy w organizacji ciekawych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi długoletni znajomi z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chcesz uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Jarosław – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja eventową Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Zapewniamy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie a każdy z uczestników zadowolony.

Impreza firmowa – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)