Imprezy integracyjne Dywity

Często w przypadku rozwiniętych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar zapoznać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miejscowości – Dywity to ciekawa alternatywa nie tylko z uwagi na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Dywitach się nie kończą – oferty często są zależne od pory roku, mimo to w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Dywitach

Nie szukaj już dłużej i zdecyduj się na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasz główny atut. Najczęściej przed selekcją motywu przewodniego, a także charakteru imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, zmiana atmosfery, a może polepszenie komunikacji w zespole. Czasem mimo długiego stażu pracy, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Dywity

Uwaga! Podczas organizacji imprez integracyjnych dla firm, należy podejść całościowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie,a także w terenie, mimo, że większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez niezbędnego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak puzzle – jeżeli jeden element nie pasuje do reszty, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Niesprawdzony catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event okazuje się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały gościom na długo w pamięci, zdecyduj się na wsparcie cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Dywity
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, będąc firmą eventową nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje również opcję wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Dywitach jest zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z sztywnymi wydarzeniami, skorzystaj z wsparcie agencji eventowej. Fachowca w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Dywity

Nasze 25 letnie doświadczenie w tworzeniu imprez, a także chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy zróżnicowane atrakcje dla grup, które w trakcie wizyty w Dywitach w końcu są w stanie odpocząć także od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w wybranym miejscu – Dywity nie jest wyjątkiem, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe i pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy przy organizacji różnych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy miłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem jesteśmy w stanie ich zaskoczyć ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Dywity – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Napisz do nas – tworzymy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Dywitach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)