Imprezy integracyjne Bochnia

Często w przypadku bardzo dużych firm w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną zapoznać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną musimy planować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią będzie wybór miasta – Bochnia to ciekawa opcja nie tylko z uwagi na bardzo dobrą lokalizację ale też urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, mimo to w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Bochni

Nie zastanawiaj się i wybierz nasze największe doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasz główny atut. Z reguły przed selekcją motywu przewodniego, a także typu imprezy zadajemy pytanie co jest jej głównym celem. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może usprawnienie sposobu porozumiewania się w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo wieloletniego stażu współpracy, Twoja załoga nie zna się zbyt dobrze, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Bochnia

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, musimy podejść kompleksowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie, jak również w terenie, choć najwięcej imprez integracyjnych możemy zorganizować w praktycznie każdym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy kilka aspektów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak ogromne puzzle – jeżeli jeden fragment nie pasuje do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, gdy event okazuje się katastrofą. Jeżeli zależy nam, aby imprezy integracyjne zapadły gościom na długo w pamięci, zdecyduj się na wsparcie cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Bochnia
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy także możliwość wypożyczenia elementów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, organizacja imprez firmowych w Bochni jest zawsze w pełni profesjonalne! Koniec z nudnymi eventami, skorzystaj z pomoc agencji eventowej. Lidera w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Bochnia

Nasze ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez oraz potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje dla pracowników, którzy w trakcie przebywania w Bochni nareszcie mogą odpocząć również od problemów, z którymi mierzą cię na co dzień. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Bochnia nie odbiega od reguły, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda przy organizacji niezapomnianych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Bochnia – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Bochni – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)