Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne dla firm z Grupą Hevent to wyjątkowe scenariusze, oryginalne,
autorskie pomysły, własny sprzęt oraz tysiące zadowolonych uczestników.

Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych na terenie całego kraju.
Lokalizacja nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dojeżdżamy w wybrane miejsce i organizujemy transport dla gości i uczestników wyjazdu.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna organizacja eventu czy imprezy integracyjnej.
Zastanawiasz się jak zorganizować imprezę firmową?
Nie musisz! Przedstaw nam swoją wizję wydarzenia, a wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Tworzymy różnego rodzaju imprezy od wielu lat, zaufaj naszemu doświadczeniu.
Znamy menadżerów najlepszych hoteli i miejsc na wyjazdy integracyjne czy pikniki firmowe.
Sprawdzone współprace zawsze owocują niezapomnianymi wydarzeniami.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz pasja, z jaką tworzymy imprezy integracyjne sprawiają,
że nasza oferta jest często polecana przez agencje eventowe i hotele na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu! Czas na Twoją imprezę integracyjną!

ZOBACZ REALIZACJE
imprezy integracyjne dla firm

Dla tej firmy tworzymy imprezy od ponad 13 lat. Zawsze oryginalnie, zawsze zaskakujemy i doskonale razem się bawimy bo przez te wszystkie lata zdążyliśmy się zaprzyjaźnić z cała firmą i wieloma jak pracownikami.

imprezy firmowe

To autorski projekt naszego Klienta, dla którego zorganizowaliśmy wyjątkowy dzień na planie filmowym. Integracja w górach śmieszne kostiumy i zwariowana fabuła filmów, które później były składane przez poszczególne drużyny a całość zakończona wyjątkową galą filmową, podczas której dosłownie wszyscy płakaliśmy ze śmiechu.

organizacja imprez firmowych

Imprezy integracyjne na najwyższym poziomie, dosłownie i w przenośni. Mnogość atrakcji i zadań,
offroad i helikopter to dopiero początek.

imprez firmowych

To było wyjątkowe wyzwanie i przygoda. Nasz zespół na dwa dni dostał do dyspozycji wszystkie chodniki kopalni Guido 320m pod ziemią aby tam przygotowywać wyjątkowe atrakcje dla naszego Klienta. Oryginalna propozycja imprezy dla firm.

Organizacja imprez integrcyjnych

Imprezy integracyjne i różne wyjazdy firmowe są organizowane w konkretnym celu – poprawa atmosfery, wprowadzenie nowych pracowników czy kierownika. Często zgłaszają się do nas firmy międzynarodowe, które w ramach cyklicznych spotkań chcą zapoznać ze sobą oddziały z całej Europy. Na rozwój firmy ma wpływ wiele czynników, jednak relacje między zespołem decydują o pewności siebie pracowników i odporności na stres. Każdy wie, że dobrze zoorganizowany zespół to obecnie luksus, na który nie każda firma, bez częstych integracji jest w stanie osiągnąć. Czasem mimo długiego czasu współpracy, pracownicy ledwo się znają co przekłada się na zaufanie i efekty.
Szczególnie w tym trudnym czasie epidemii, kiedy pracownicy pracują zdalnie, pogarsza się efektywność pracy. Wspólny czas integruje ludzi i sprawia, że zaczynają pracować lepiej. Imprezy firmowe to również idealny moment, aby zobaczyć naturalnych liderów w grupie. Kogo słuchają pracownicy, a kto trzyma się z boku i trzeba mu pomóc wejść do grupy? To wszystko łatwo wyłapać właśnie podczas imprez integracyjnych.
Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna czy spotkanie a dostosujemy naszą ofertę do Twojego celu. Zaproponujemy odpowiednie miejsce, pokażmy filmiki czy zdjęcia z poprzednich realizacji. Około 90 % naszych Klientów zostawia nam recenzje i opinie – jeżeli chcesz mieć pewność, że pracujesz z profesjonalną agencją eventową, śmiało możesz o nie zapytać.

Korzyści z organizacji imprez integracyjnych

  • Forma nagrody dla pracowników – każdy w pracy chce czuć się doceniony, a bezpośrednie nagrody są tego najlepszym dowodem
  • Wzrost motywacji do pracy – zadowolny pracownik to większa wartość dla firmy. Uznanie ze strony pracodawcy znacząco zwiększa motywację do pracy
  • Redukcja napięcia i stresu – szczególnie w przypadku wysoko zajmowanych stanowisk, gdzie codziennie towarzyszy nam stres i dużo odpowiedzialnych decyzji
  • Utrzymanie pracowników – w dobie rynku pracownika i małej ilości specjalistów firmy prześcigają się w zapewnieniu jak najlepszych warunków pracy. Częste imprezy integracyjne są bardzo dużym atutem każdego pracodawcy.

Imprezy dla firm 

Organizujemy imprezy firmowe nie tylko w formie integracji. Zbliża się jubileusz Twojej firmy lub otwierasz nowy oddział? Na swoim koncie mamy już wiele konferencji czy eventów marketingowych. Huczne otwarcie i świętowanie to reklama sama w sobie. Wpływa również na PR firmy, oraz jest doskonałą okazją dla pozyskania nowych partnerów bieznesowych.

Możemy zoorganizować wyjazd lub galę 1200 gości, jak i imprezę tematyczną dla 15 osób. Podobnie z charakterem imprezy – oficjalna gala lub zabawy w terenie typu team building. Od lat wielka popularnością cieszą się właśnie imprezy tematyczne. Naszych Klientów zawsze zaskakujemy aranżacją wydarzenia oraz unikalną scenografią. Imprezy firmowe zawsze wzbogacamy występami profesjonalnych wokalistów czy wybranego zespołu muzycznego.
Zaufaj naszemu doświadczeniu, odciążymy Cię we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych. Imprezy są jak ogromne puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane i dopięte „na ostatni guzik”. Pyszny catering, sprawna obłsuga czy odpowiedni konferansjer to prosty przepis na sukces wszystkich imprez firmowych. Dodajmy do tego jeszcze świetne atrakcje np. karaoke lub pokazy taneczne profesjonalnych grup. Mimo, że tworzymy wydarzenia od lat, jesteśmy pewni, że Twoja impreza będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Opórcz stałego repertuaru, który jest dostępny na naszej stronie internetowej, możemy zorganizować personalizowane pomysły. Masz swoją wizję wydarzenia i pomysł? Super! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, wspólnie stworzymy wydarzenie, którego nie zapomnisz na długi czas.

Co możemy dla ciebie zrobić?

FORMULARZ
5/5 - (30 głosów)