Strona główna
»
IMPREZY INTEGRACYJNE

IMPREZY INTEGRACYJNE

Imprezy integracyjne dla firm z Grupą Hevent to wyjątkowe scenariusze, oryginalne, autorskie pomysły, własny sprzęt oraz tysiące zadowolonych uczestników.
Wyjazdy integracyjne razem z Grupą Hevent to:
 
- innowacyjne realizacje gier fabularnych,
- bogate zaplecze techniczne,
sprawdzone realizacje oraz wydarzenia tworzone wg indywidualnych wytycznych,
- oryginalne miejsca rozgrywek,
programy prestiżowe, jak np. "First in the world".
 
 
 
Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych nie tylko w Bielsku-Białej, ale na terenie całego kraju – lokalizacja nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna organizacja eventu. Eventu, który sprawi, że zaproszeni do udziału w nim uczestnicy będą jednym, niezwyciężonym zespołem w drodze do sukcesu.
 

Cały wachlarz usług

 
Wyjazdy integracyjne z Grupą Hevent to nie tylko aktywności zewnętrzne, ale cały wachlarz usług realizowanych w hotelach czy innych obiektach zamkniętych. Jako nieliczni posiadamy tak bogatą ofertę imprez integracyjnych, eventów, która jest wybierana zwłaszcza jako alternatywa w przypadku złej pogody.
 
Imprezy integracyjne nie muszą być typowe - jak paintball czy kręgle. Oferujemy Ci organizację wieczorów tematycznych. Lata 20., Dracula Night czy Casino Royale? Sam wybierz swoją realizację spośród 70 propozycji!
 
Imprezy integracyjne w firmach realizujemy jako ich bezpośredni wykonawca - nie zatrudniamy więc instruktorów z zewnątrz lub artystów do naszych wieczornych realizacji. Wszystkie te elementy tworzymy z ludźmi, którzy na co dzień pracują ze sobą.
 
Bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz pasja, z jaką tworzymy – te rzeczy sprawiają, że nasza oferta  jest bardzo często polecana przez agencje eventowe i hotele na terenie całego kraju.
 
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat imprez integracyjnych? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Co nowego?


 IMPREZA INTEGRACYJNA - NOWE POMYSŁY
 

 
 NOWA REALIZACJA MOULIN ROUGE
 
 
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0342 s
MEM: 2.04 MB
SQL: 19