Catering okolicznościowy Wilamowice

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Wilamowic.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę do Wilamowic

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – do nas należy obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Wilamowicach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Wilamowice. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Wilamowicach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Wilamowice

Sprawdzony catering urodzinowy Wilamowice

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Wilamowic także. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Wilamowice to zdecydowanie najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Wilamowice

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)