Catering okolicznościowy Stare babice

Catering jest ważnym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Starych Babic.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując regionalne posiłki, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Starych Babic

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Starych Babicach z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Stare babice. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Starych Babicach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Stare babice

Sprawdzony catering urodzinowy Stare babice

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Starych Babic także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Stare babice to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Stare babice

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)