Catering okolicznościowy Stare babice

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Starych Babic.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy kameralnych imprez. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm, a także na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Starych Babic

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Starych Babicach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Stare babice. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Starych Babicach.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Stare babice

Najlepszy catering urodzinowy Stare babice

Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Starych Babic zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Stare babice to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Stare babice

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)