Catering okolicznościowy Rumia

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Rumi.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Rumi

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Rumi z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Rumia. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Rumi.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Rumia

Profesjonalny catering urodzinowy Rumia

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Rumi również. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Rumia to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Rumia

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)