Catering okolicznościowy Murowana Goślina

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Murowanej Gośliny.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa eventu? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Murowanej Gośliny

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Murowanej Goślinie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Murowana Goślina. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Murowanej Goślinie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Murowana Goślina

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Murowana Goślina

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Murowanej Gośliny zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Murowana Goślina to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Murowana Goślina

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)