Catering okolicznościowy Miedźna

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Miedźnej.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Miedźnej

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Miedźnej z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Miedźna. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Miedźnej.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Miedźna

Najlepszy catering urodzinowy Miedźna

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Miedźnej zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Miedźna to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Miedźna

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)