Catering okolicznościowy Lębork

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Lęborka.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zadzwoń do nas!

Nie obsługujemy prywatnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Lęborka

Grupa Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

KONTAKT

Catering w Lęborku z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Lębork. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Lęborku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Lębork

Najlepszy catering urodzinowy Lębork

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Lęborka również. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Lębork to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Lębork

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)