Catering okolicznościowy Kryspinów

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Kryspinowa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego eventu, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Kryspinowa

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Kryspinowie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Kryspinów. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Kryspinowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Kryspinów

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Kryspinów

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Kryspinowa także. Dopasujemy wszystko do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Kryspinów to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Kryspinów

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)