Catering okolicznościowy Kolno

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Kolna.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Kolna

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Kolnie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Kolno. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Kolnie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Kolno

Profesjonalny catering urodzinowy Kolno

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Kolna także. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Kolno to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Kolno

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)