Catering okolicznościowy Jadowniki

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Jadownik.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa eventu? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę do Jadownik

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Jadownikach z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Jadowniki. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Jadownikach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Jadowniki

Sprawdzony catering urodzinowy Jadowniki

Mamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Jadownik zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Jadowniki to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Jadowniki

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)