Catering okolicznościowy Elbląg

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Elbląga.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Elbląga

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Elblągu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Elbląg. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Elblągu.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Elbląg

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Elbląg

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Elbląga także. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Elbląg to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Elbląg

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)