Strona główna
»
Backstage

Backstage

 

Wejdź w świat Hevent i zobacz od kuchni jak tworzymy imprezy i wydarzenia.

Grupa Hevent to osoby na co dzień pracujące w działach: sprzedaży, realizacji, marketingu, magazynach, osoby techniczne.
 
Podczas realizacji spotykamy się wszyscy: aktorzy, animatorzy, wokaliści, tancerze, instruktorzy, co najważniejsze są to osoby tworzące realizacje tylko w strukturach naszej firmy.
 
Jesteśmy dumni, że pracujemy w tak znakomitym zespole i tworzymy wyjątkowe imprezy właśnie dla Państwa.
 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0363 s
MEM: 2.06 MB
SQL: 21