Agencja eventowa Stary Sącz

Agencja organizacji imprez zajmuje się kreowaniem wydarzeń. Mogłoby się wydawać, że stworzenie imprezy lub wydarzenia jest łatwym wyzwaniem, polegającym na niekończącej się zabawie. Jednak w przypadku organizacji imprezy dla dużych firm doświadczenie to podstawa. W praktyce jest to złożony, wymagający dużej synchronizacji proces. Organizacja wydarzeń jest również niezmiernie odpowiedzialnym przedsięwzięciem, bo wszystkie działania polegają na wywołaniu u Klienta oraz zaproszonych konkretnych wrażeń. Na organizację wydarzenia na najwyższym standardzie składa się wiedza z kilku branż, a także poznanie środowiska hotelowo-gastronomicznego, dlatego idealny wybór to Grupa Hevent. Dlaczego? Ponieważ posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie więc każdy aspekt imprezy jest „dopięty na ostatni guzik”.

Stary Sącz to miasto, gdzie nie brakuje eventów biznesowych, firmowych jak i

kulturalnych. Każdy wie jak ważne dla wizerunku firmy są imprezy, które organizują. Niezpomniane wydarzenia to bezpłatna reklama oraz wizytówka każdej większej firmy. To też doskonały moment na rozpoczęcia współpracy z ważnym Klientem i nieoficjalnych spotkań biznesowych. W Starym Sączu utworzyło się mnóstwo agencji eventowych, z tego powodu tak ważne jest wybranie odpowiedniego partnera do organizacji imprez niezależnie od ich charakteru. Agencja eventowa Stary Sącz to firma, która zajmuje się tworzeniem wydarzeń od A do końca. Organizacja imprez zaczyna się od przygotowania i briefu, czyli podania szczegółów – co? gdzie? jak? ile czasu? kto? dla kogo? itd. W zależności od zawiłości etapów oraz skali wydarzenia współpraca może potrwać 7 dni albo nawet rok w przypadku organizowania festiwali na wiele tysięcy osób.

Nie szukaj już dłużej i w organizacji imprezy postaw na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Po co organizuje się imprezy w Starym Sączu?

Organizacja Eventów czy różnych imprez integracyjnych to często wybierane usługi przez firmy. Firmy eventowe organizują imprezy po to, aby coś pokazać, zareklamować lub docenić. Zadaniem firmy eventowej jest uzyskanie oczekiwanych reakcji przez odpowiednioskoordynowane działania. Tworzenie i reklama imprez jest dziedziną marketingu, a w takim miescie jak Stary Sącz warto się wyróżnić i przyciągnąć uwagę przyszłych Klientów.

Gale i wydarzenia integracyjne mają na celu inne osiągnięcia niż marketingowe, ale pełnią bardzo ważną funkcję w psychologii biznesowej oraz relacjach między ludźmi. Pomijając motywy organizacji imprez na obszarze Starego Sącza, wydarzenia są idealną możliwością do poznania nowych ludzi, a nawet przyszłych wspólników biznesowych. Imprezy integracyjne zwiększają efektywność zespołu!
Natomiast podczas wydarzeń firmowych, które organizuje firma eventowa wytwarzają się idealne warunki do wzajemnej integracji.

Poznaj szczegóły

Organizacja imprez Stary Sącz

Jakiego typu wydarzenia tworzy firma eventowa – Grupa Hevent?

Organizacja eventów różnego rodzaju to nasza pasja! Nasza agencja eventowa posiada w swojej ofercie szeroki wybór usług z zakresu organizacji imprez na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w tworzeniu wydarzeń różnego typu i zawsze podołamy Twoim oczekiwaniom a nawet je przewyższymy! Oczywiście, zapewniamy kompleksową obsługę. Najczęściej wybierane przedsięwzięcia to:

Jako profesjonalna agencja eventowa  zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych lub wyjazdy integracyjne w Starym Sączu jak i na terenie całej Polski jest zawsze na najwyższym poziomie! Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i inne elementy. Koniec z nudnymi imprezami, skorzystaj z oferty agencji eventowej z Starego Sącza. 

PEŁNA OFERTA

Dlaczego my?

Zajmujemy się tworzeniem eventów na najwyższym poziomie już ponad 15 lat. Agencja eventowa z powodzeniem stworzyła w tym czasie bardzo dużo imprez o różnej specyfikacji, od wydarzeń firmowych po wielkie przedsięwzięcia. W swoim portfolio mamy setki zadowolonych klientów. A najcenniejsze dla nas jest to, że co roku wracają coraz bardziej zadowoleni. Szczególnie różne imprezy integracyjne lub organizacja konferencji cieszy się dużą popularnością w naszej ofercie. Precyzyjność w kreowaniu imprez jest niezwykle istotna, z tego powodu nawet najmniej wpływowy element tego cyklu wykonujemy ze szczególną dokładnością. W każdą realizację wkładamy bardzo dużo wysiłku. Zawsze staramy się stawiać na kreatywne pomysły, a zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem. Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie i robimy, co możemy, aby zaoferować szeroki wachlarz możliwości do wybrania. Wszystkie imprezy i eventy są zaplanowane od A do Z. Dzięki naszej agencji eventowej, imprezy firmowe mają niepowtarzalny charakter i z pewnością możemy oznajmić, że każdy uczestnik takiego eventu w Starym Sączu nie zapomni jej na bardzo długi czas. Należy nadmienić, że nie ogranizacja imprez firmowych na terenie Starego Sącza to nie wszystko! Nasza agencja eventowa zajmuje się organizowaniem imprez na terenie całej Polski, więc nie należy się martwić, jesteśmy dostępni w każdym miescie!

Jesteś z Starego Sącza i szukasz organizatora imprez? Dobrze trafiłeś!

Firma eventowa Hevent oferuje kompleksowe usługi z zakresu tworzenia eventów na terenie całego kraju i nie tylko. Zapewniamy naszą asystę od samego początku do końca trwania imprezy. Również po imprezie oferujemy serwis sprzątający lub rekomendujemy sprawdzoną firmę, która oferuje takie usługi. Dbamy o każdy szczegół dzięki czemu mamy pewność, że podczas wydarzenia niczego Ci nie zabraknie. Eventy to nasze hobby. Bardzo chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i nie zaprzestajemy na klasycznych rozwiązaniach szczególnie w przypadku imprez integracyjnych lubimy zaskakiwać gości. 

Chcesz dostać więcej informacji?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdują się również zrealizowane projekty, które mieliśmy przyjemność wykonać dla różnych marek.

Zadzwoń do nas, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Wiele z naszych Klientów chętnie pozostawia nam rekomendacje, jeżeli chciałbyś otrzymać opinie „z pierwszej ręki” – często jest taka możliwość.

Zorganizujemy Twój event w taki sposób, że będziesz go pamiętał już zawsze – a o to przecież chodzi 🙂

Pozwól agencji eventowej dostarczyć pamiątki w postaci wspomnień ❤

KONTAKT

Imprezy firmowe i kompleksowa organizacja imprez to nasza pasja!