Agencja eventowa Nowy Sącz

Każda agencja eventowa zajmuje się tworzeniem szeroko pojętych wydarzeń. Odnosi się wrażenie, że zorganizowanie eventu lub wydarzenia jest łatwym zadaniem, polegającym na ciągłej zabawie. Jednak w przypadku organizacji imprezy dla dużych firm doświadczenie to podstawa. W rzeczywistości jest to złożony, wymagający wielkiej koordynacji proces. Organizacja imprez jest również bardzo dalekowzrocznym przedsięwzięciem, z powodu tego, że wszystkie podejmowane działania polegają na wywołaniu u Klienta lub zaproszonych oczekiwanych wrażeń. Na organizację imprezy na najwyższym standardzie składa się wiedza z wielu dziedzin, a także znajomość środowiska hotelowo-gastronomicznego, dlatego też idealny wybór to Grupa Hevent. Dlaczego? Ponieważ posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie więc każdy aspekt imprezy jest “dopięty na ostatni guzik”.

Nowy Sącz to miasto, w którym nie ma deficytu eventów biznesowych, firmowych, a także

kulturalnych. Każdy wie jak ważne dla wizerunku firmy są imprezy, które organizują. Niezpomniane wydarzenia to bezpłatna reklama oraz wizytówka każdej większej firmy. To też doskonały moment na rozpoczęcia współpracy z ważnym Klientem i nieoficjalnych spotkań biznesowych. W Nowym Sączu utworzyło się wiele agencji organizacji imprez, z tego powodu tak ważne jest wybranie odpowiedniego współtwórcy do kreowania eventów niezależnie od ich charakteru. Agencja eventowa Nowy Sącz to firma, która zajmuje się tworzeniem eventów od początku do Z. Proces rozpoczyna się od przygotowania i briefu, czyli wyszczególnienia – co? gdzie? jak? ile czasu? kto? dla kogo? itp. W zależności od zawiłości etapów i wielkości eventu współpraca może trwać 7 dni lub nawet rok w przypadku organizowania koncertów na wiele tysięcy osób.

Nie zastanawiaj się i w organizacji imprezy postaw na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Po co organizuje się imprezy w Nowym Sączu?

Organizacja Eventów czy różnych imprez integracyjnych to często wybierane usługi przez firmy. Firmy eventowe organizują eventy po to, aby coś podkreślić, wypromować albo docenić. Zadaniem firmy eventowej jest uzyskanie konkretnych emocji przez odpowiedniozaplanowane działania. Tworzenie i reklama eventów jest odnogą marketingu, a w takim miejscu jak Nowy Sącz warto się wybić z tłumu oraz zwrócić uwagę potencjalnych Klientów.

Gale i wydarzenia integracyjne mają na celu inne osiągnięcia niż reklamowe, ale pełnią bardzo cenną rolę w psychologii biznesu i relacjach między pracownikami. Pomijając motywy organizacji imprez na terenie Nowego Sącza, imprezy są znakomitą możliwością do poznania nowych osób, a także przyszłych partnerów w biznesie. Imprezy integracyjne zwiększają efektywność zespołu!
Natomiast podczas imprez firmowych, które organizuje firma eventowa wytwarzają się idealne warunki do wspólnej integracji.

Poznaj szczegóły

Organizacja imprez Nowy Sącz

Jakiego rodzaju wydarzenia kreuje firma eventowa – Grupa Hevent?

Organizacja eventów różnego rodzaju to nasza pasja! Firma posiada w swojej ofercie obszerny wachlarz usług z zakresu organizacji imprez na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń różnego typu i zawsze sprostamy Twoim oczekiwaniom a nawet je przewyższymy! Oczywiście, zapewniamy kompleksową obsługę. Najczęstsze przedsięwzięcia to:

Jako profesjonalna agencja eventowa  zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych lub wyjazdy integracyjne w Nowym Sączu jak i na terenie całej Polski jest zawsze na najwyższym poziomie! Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i inne elementy. Koniec z nudnymi imprezami, skorzystaj z oferty agencji eventowej z Nowego Sącza. 

PEŁNA OFERTA

Dlaczego my?

Zajmujemy się tworzeniem imprez na najwyższym poziomie już ponad 15 lat. Agencja eventowa z sukcesem zorganizowała w tym czasie mnóstwo eventów o różnej specyfikacji, od imprez firmowych po ogromne przedsięwzięcia. W swoim portfolio mamy dużo zadowolonych klientów. A najcenniejsze dla nas jest to, że co roku wracają coraz bardziej zadowoleni. Szczególnie różne imprezy integracyjne lub organizacja konferencji cieszy się dużą popularnością w naszej ofercie. Skrupulatność w tworzeniu wydarzeń jest niezwykle istotna, dlatego też nawet najmniej wpływowy element tego procesu wykonujemy ze szczególną starannością. W każdą realizację wkładamy bardzo dużo serca. Zawsze staramy się stawiać na niebanalne rozwiązania, a zadowolenie Klienta jest naszą najważniejszą wartością. Do każdej realizacji podchodzimy perfekcyjnie i staramy się zaoferować szeroki wachlarz opcji do wybrania. Wszystkie imprezy i eventy są zaplanowane od A do Z. Dzięki naszej agencji eventowej, imprezy firmowe mają niepowtarzalny charakter i z pewnością możemy oznajmić, że każdy uczestnik takiego wydarzenia w Nowym Sączu nie zapomni jej na bardzo długi czas. Warto nadmienić, że nie ogranizacja imprez firmowych na terenie Nowego Sącza to nie wszystko! Nasza agencja eventowa zajmuje się organizowaniem wydarzeń na terenie całej Polski, więc nie musisz się zamartwiać, jesteśmy dostępni w każdym zakątku naszego kraju :)!

Jesteś z Nowego Sącza i poszukujesz organizatora imprez? Dobrze trafiłeś!

Agencja eventowa Hevent oferuje kompletne usługi z obszaru tworzenia wydarzeń na terenie całego kraju i nie tylko. Zapewniamy nasze wsparcie od początku do końca trwania wydarzenia. Również po imprezie oferujemy serwis sprzątający lub rekomendujemy sprawdzoną firmę, która oferuje takie usługi. Dbamy o każdy szczegół dzięki czemu mamy pewność, że podczas wydarzenia niczego Ci nie zabraknie. Eventy to nasze hobby. Z chęcią przyjmujemy nowe wyzwania i nie zaprzestajemy na zwykłych pomysłach szczególnie w przypadku imprez integracyjnych lubimy zaskakiwać gości. 

Chcesz otrzymać więcej informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się także zrealizowane projekty, które mieliśmy przyjemność wykonać dla różnych marek.

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce! Wiele z naszych Klientów chętnie pozostawia nam rekomendacje, jeżeli chciałbyś otrzymać opinie “z pierwszej ręki” – często jest taka możliwość.

Zorganizujemy Twoje wydarzenie w taki sposób, że będziesz go pamiętał już na zawsze – a o to przecież chodzi 🙂

Pozwól agencji eventowej zapewnić pamiątki w formie wspomnień ❤

KONTAKT

Imprezy firmowe i kompleksowa organizacja imprez to nasza pasja!