Strona główna
»
Strefa Klienta

Strefa Klienta

 

Szybka akcja

Potrzebujesz drobnej usługi: nagłośnienia, świateł, DJ-a, konferansjera, może bramy z balonów lub animatora?
Wyślij sms lub zadzwoń pod naszą szybką linię a my już właśnie do Ciebie wyjeżdżamy.

 

 

 

Tel.: 509 373 722 – szybciej niż myślisz

 

 

Bezpłatne atrakcje

Zawsze dla naszych Klientów mamy w zanadrzu miłe niespodzianki.
Zapraszamy do zapoznania się z gratisowymi atrakcjami i usługami, które specjalnie dla Państwa wg indywidualnych potrzeb dopasują do Państwa zamówienia nasi handlowcy.
 

 

 

Dowiedz się więcej: tel.: (33) 823 03 88

 

 

Gwarancja jakości

Grupa Hevent jako realizator prestiżowych wydarzeń dla znanych polskich i zagranicznych firm oraz prestiżowych hoteli daje swoim Klientom gwarancję jakości świadczonych usług. Ilość realizacji oraz ich prestiż zobowiązuje nas do stałej kontroli wszystkich elementów składających się na jakość realizowanych przez nas wydarzeń. Stały kadra specjalistów, własne zaplecze, szeroki zakres działań to nasze atuty, atuty solidnego partnera.
 

800 prestiżowych realizacji przez ostatnie 6 lat.

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0415 s
MEM: 2.02 MB
SQL: 18