Strona główna
»
Kontakt
»
Oddział Katowice

Oddział Katowice

Organizujemy imprezy integracyjne nie tylko dla firm w Katowicach

Nie ulega wątpliwości jak niezwykle ważne w budowaniu zgranego zespołu oraz docenianiu pracowników są imprezy i wyjazdy integracyjne. Grupa Hevent już od 2009 roku specjalizuje się w organizacji takich właśnie eventow. Po tych kilku latach możemy się pochwalić blisko 800 realizacjami z tej oraz wielu innych dziedzin. Nasza agencja powstała w Bielsku- Białej zatem znamy Śląsk jak własną kieszeń, zarówno pod względem hotelarskim, jak i geograficzno- turystycznym. Właśnie rozpoczynamy swoją działalność w stolicy województwa- Katowicach.

Z doświadczenia wiemy jak sprawić, by wyjazd integracyjny przyniósł wymierne korzyści. Przekładamy profesjonalizm i zaangażowanie w ponad 80 gotowych scenariuszy imprez tematycznych, przy czym korzystamy wyłącznie z własnego zaplecza scenograficznego, nie narzucamy marży na cudze usługi, mamy własne zaplecze techniczne oraz multimedialne. Oferujemy kompleksowe usługi dysponując ponadto niezależną agencją hostess, a także grupą taneczną.

Tworzymy zgrany zespół specjalistów, współpracując ze stałą kadrą artystyczną, techniczną, a także, co ważne, managerską i realizatorską, dzięki czemu solidnie podchodzimy do powierzonych zadań oraz bierzemy pełnie odpowiedzialności za wszelkie aspekty wydarzeń. Korzystamy w 90% z własnych zasobów a co za tym idzie możemy zorganizować wszystko i wszędzie.

Oprócz integracyjnych wyjazdów i imprez realizujemy również duże eventy o bardziej formalnym charakterze, zaskakujące wyjątkowością rozwiązań oraz innowacyjnością. Setki zadowolonych firm powraca do nas przy kolejnych planowanych działaniach.

Naszą misją jest ciągłe podnoszenie jakości wykonywanych realizacji przy jednoczesnym stawaniu się liderem w branży specjalizującej się w wyjątkowych i bezprecedensowych imprezach. Zaufanie, którym obdarzają nas zadowoleni klienci, jest dla nas największą wartością i motywacją do działania.

Nasza niesłabnąca kreatywność i pasja każdego dnia pobudzają nas do działania, dlatego, jeśli właśnie planujesz organizacje eventu, imprezy, czy wyjazd integracyjny zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły, by razem z Tobą móc zorganizować coś, co Ty i Twoja firma zapamiętacie na długo. Od teraz jesteśmy także w Katowicach.

Nasza lokalizacja:

ul. Karłowicza 11a/9
40-145 Katowice

 

 


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0346 s
MEM: 2.01 MB
SQL: 17