Strona główna
»
Imprezy tematyczne - wszystkie
»
IMPREZA MEKSYKAŃSKA

IMPREZA MEKSYKAŃSKA

Przedstawiamy Państwu propozycję organizacji wieczoru w stylu meksykańskiej fiesty. Specjalnie dla Państwa Gości organizujemy niezapomniane widowiska, animacje i konkursy. Stworzymy dla Państwa Gości niepowtarzalny klimat pełen gorących rytmów, kolorów i zabawy, obfitujący w wiele niesamowitych atrakcji. Gości wchodzących na specjalnie udekorowaną salę bankietową witać może dwóch Mariachi, wprowadzając w gorący klimat meksykańskiej fiesty.

 

Gitarzystom mogą towarzyszyć hostessy w strojach latino, które będą częstować przybyłych Gości
kieliszkiem tequili. Po części gastronomicznej, konferansjer przywita Gości i opowie o czekających na nich atrakcjach, do których należeć będą nie tylko wyjątkowe pokazy, ale także tematyczne konkursy. Przygotowane atrakcje odbywać się będą na głównej scenie, a także na specjalnie przygotowanych stanowiskach, rozmieszczonych
na sali. Podczas całego wieczoru o karnawałowy klimat zadba również DJ, który będzie grać muzykę w brazylijskich rytmach. Nie zabraknie: konkursu na najlepsze meksykańskie przebranie, rzutu sombrerem na kaktus, stworzenie najlepszego show przez drużyny Mariachi, sztafety maksykańskiej czy multimedialnego konkursu: „co będzie dalej”.
Zapraszamy do wyjątkowej zabawy realizowanej przez aktorów i artystów.

 

Co nowego?


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.2764 s
MEM: 2.37 MB
SQL: 23