Strona główna
»
Galerie handlowe

Galerie handlowe


Grupa Eventowa Hevent specjalizuje się w organizacji imprez i różnorodnych atrakcji w galeriach oraz centrach handlowych. Zajmujemy się kompleksową organizacją oraz bezpośrednim wykonaniem wszystkich elementów danego wydarzenia.

Organizujemy otwarcia, dni dziecka, walentynki czy mikołajki oraz wydarzenia urodzinowe i animacje okolicznościowe uzależnione od marketingowych strategii.

Jesteśmy grupą sprawdzonych profesjonalistów posiadającą liczne referencje od setek firm, hoteli i wielu prestiżowych galerii handlowych.

Jesteśmy organizatorem wielu równoległych akcji eventowych w różnych centrach handlowych ale zawsze gwarantujemy unikalność pomysłu i jego wykonanie na najwyższym poziomie, dzięki czemu Państwa Centrum Handlowe czy Galeria zawsze pozostaną unikalne w oczach swoich Klientów.

Posiadamy własną bogatą scenografię, sprzęt oraz zaplecze charakteryzatorsko-kostiumowe, dzięki któremu możemy realizować najróżniejsze pomysły.

Potrafimy skupić uwagę przechodzących Klientów, zaangażować ich do aktywnej zabawy, a nasi konferansjerzy i animatorzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy ze sprawdzonym i solidnym zespołem.

Zapraszamy do galerii zdjęć i do zakładki – imprezy dla dzieci.

 

 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0455 s
MEM: 2.07 MB
SQL: 22