Strona główna
»
PAKIETY PROMOCYJNE

PAKIETY PROMOCYJNE

Pakiety promocyjne - teraz możesz więcej za mniej.

Na naszych Klientów zawsze czekają wyjątkowe promocje. 
Jesteśmy pewni, że i Ty znajdziesz tutaj coś dla siebie.

 

PAKIET 2W1

Planujesz organizację atrakcji aktywnych, a wieczorem szaloną imprezę tematyczną? Jedną z tych atrakcji Hevent zorganizuje dla Państwa bezpłatnie. Wystarczy zamówić atrakcje integracyjne lub wieczór tematyczny, a drugą częsć imprezy zorganizujemy gratis. Co wybierasz? Imprezę tematyczną z dyskoteką do białego rana czy integrację z podziałem na stanowiska zadaniowe? Czy już wiesz jaki prezent wybrać dla swojej ekipy?

 

O szczegóły zapytaj naszego konsultanta tel.: +48 33 823 03 88

 

 

PAKIET MINI

Jak zorganizować imprezę mając mały budżet? Wystarczy wybrać jeden z naszych pakietów mini, w których za przystępną cenę łączymy różnego rodzaju atrakcje zarówno te w terenie jak i na salach bankietowych.

 

 

 

 

Zapytaj naszego konsultanta o pakiety mini. tel.: +48 33 823 03 88

 

 

MĘSKIE IMPREZOWANIE

Specjalna oferta dla tych z Państwa, którzy mają do zrealizowania imprezę w typowo męskim gronie. Specjalnie na takie okazje Hevent przygotował ofertę pełną kobiecych wdzięków i wspólnej zabawy na parkiecie. Wystarczy przy zamówieniu imprezy wybrać pakiet MESKIE IMPREZOWANIE, a już nie musicie się Państwo martwić o pustki na parkiecie po cześci tematycznej wieczoru, ponieważ usługę fordancingu zapewnimy Państwu w cenie, a nasze dziewczyny rozkręcą każdą imprezę i zapewnią doskonałą zabawę na parkiecie.

Chcesz wiedzieć więcej? - czekamy na Twoje zapytanie tel.: +48 33 823 03 88

 

 

PAKIET EVENT BEFORE EVENT

Chcesz zrobić małą niespodziankę swoim klientom? Event before event to usługa bezpłatna, która polega na organizacji dla uczetników imprezy specjalnego powitania przy ich przyjeździe do hotelu lub na miejsce imprezy. Powitanie związane jest z tematyką imprezy integracyjnej lub wieczornej. Zaskocz swoich Klientów zmienionym wizerunkiem recepcji, animatorami witającymi ich w kostiumach czy napadem wojskowym na wjeżdżające na teren hotelu pojazdy. Pamietaj jesteśmy po to by zaskakiwać - zaskocz i Ty.

Jesteś zainteresowany? - nasz konsultant z chęcią opowie o szczegółach tel.: +48 33 823 03 88

 

 

PAKIET PRACA I WYPOCZYNEK

Organizacja wydarzeń wymaga od właścicieli agencji eventowych czy managerów firm wiele wysiłku i czasu. Hevent chcąc podziękować swoim ciężkopracującym Klientom w pakiecie do zamawianych imprez dodaje drobny upominek regeneracyjny w jednym w wybranych Hoteli SPA na terenie całego kraju. Wybierz pakiet praca i wypoczynek i odpocznij trochę, a my popracujemy za Ciebie.

 

 

Chces się trochę zrelaksować? - wystarczy wybrać odpowiadające Ci miejsce tel.: +48 33 823 03 88

 

 

PAKIET FOTO - VIDEO

Jeśli zależy Państwu na udokumentowaniu realizowanych wydarzeń to to rozwiązanie jest specjalnie dla Państwa. Wystarczy zaznaczyć przy zamówieniu dowolnego realizowanego dla Państwa wydarzenia informacje odnośnie chęci skorzystania z pakietu FOTO-VIDEO, a nasz fachowy zespół stworzy dla Państwa specjalną pamiątkę w postaci płyt ze zdjęciami oraz płyt ze specjalnie wg Państwa życzeń zmontowanym filmem.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, tel.: +48 33 823 03 88

 

 

PAKIET PREZENTOWY

Chcesz zrobić prezent swoim klientom lub uczestnikom imprezy? Teraz przy zamówieniu imprezy integracyjnej lub wieczoru tematycznego dla wszystkich Gości zapewnimy tematyczne gratisowe gadżety i rekwizyty.

 

 

 

 

Zapytaj i zamów - nasi konsultanci czekają tel.: +48 33 823 03 88

 

Informacje dodatkowe:

Szanowni Państwo w trosce o poprawne zrozumienie oferty pakietów promocyjnych prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami:

* Przy realizacji danej imprezy może być wykorzystany tylko jeden z pakiet promocyjny.

** Skorzystanie z niektórych pakietów wiąże się z wysokością budżetu przeznaczonym na daną realizację.

Co nowego?


 IMPREZA INTEGRACYJNA - NOWE POMYSŁY
 

 
 NOWA REALIZACJA MOULIN ROUGE
 
 
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.032 s
MEM: 2.05 MB
SQL: 18