Strona główna
»
IMPREZY INTEGRACYJNE

IMPREZY INTEGRACYJNE

Imprezy integracyjne dla firm z Grupą Hevent to wyjątkowe scenariusze, oryginalne, autorskie pomysły, własny sprzęt oraz tysiące zadowolonych uczestników.
Wyjazdy integracyjne razem z Grupą Hevent to:
 
- innowacyjne realizacje gier fabularnych,
- bogate zaplecze techniczne,
sprawdzone realizacje oraz wydarzenia tworzone wg indywidualnych wytycznych,
- oryginalne miejsca rozgrywek,
programy prestiżowe, jak np. "First in the world".
 
 
 
Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych nie tylko w Bielsku-Białej, ale na terenie całego kraju – lokalizacja nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna organizacja eventu. Eventu, który sprawi, że zaproszeni do udziału w nim uczestnicy będą jednym, niezwyciężonym zespołem w drodze do sukcesu.
 

Cały wachlarz usług

 
Wyjazdy integracyjne z Grupą Hevent to nie tylko aktywności zewnętrzne, ale cały wachlarz usług realizowanych w hotelach czy innych obiektach zamkniętych. Jako nieliczni posiadamy tak bogatą ofertę imprez integracyjnych, eventów, która jest wybierana zwłaszcza jako alternatywa w przypadku złej pogody.
 
Imprezy integracyjne nie muszą być typowe - jak paintball czy kręgle. Oferujemy Ci organizację wieczorów tematycznych. Lata 20., Dracula Night czy Casino Royale? Sam wybierz swoją realizację spośród 70 propozycji!
 
Imprezy integracyjne w firmach realizujemy jako ich bezpośredni wykonawca - nie zatrudniamy więc instruktorów z zewnątrz lub artystów do naszych wieczornych realizacji. Wszystkie te elementy tworzymy z ludźmi, którzy na co dzień pracują ze sobą.
 
Bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz pasja, z jaką tworzymy – te rzeczy sprawiają, że nasza oferta  jest bardzo często polecana przez agencje eventowe i hotele na terenie całego kraju.
 
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat imprez integracyjnych? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 
i

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0886 s
MEM: 2.3 MB
SQL: 19